Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért nem jó a kód a simsbe?...

Miért nem jó a kód a simsbe? Miért nem jöön ki a kódos ablak? (sims3) $0$! FONTOSS!

Figyelt kérdés

Lenyomtam a gombokat ( ctrl+shift+c), de miután lenyomom a c gombot akkor csak fényképez(képernyőfelvétekt csinál a simsbe...)

Ki lehet ezt kapcsolni? Hogy tudom megoldani? FONTOSS!!!!!!!

Amúgy még sosem próbáltam a kódokat..



#Sims #csalás #The Sims 3: Évszakok #kód #sims3 kód #sims csalás
2012. aug. 7. 20:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Minden gombot le kell nyomni, nem egymás után. Ha fényképez, azt jelenti hogy csak a C-t nyomtad le, ami kizárja hogy egyszerre történt a lenyomás. A billentyűkombinációkban a pluszjel mindig a hozzáadást jelenti, vagyis a képlet minden billentyűjének nyomva kell lennie egy időben.
2012. aug. 7. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
próbáltam már mindenhogy...egyszer besötétült a kép(volt kép csaksötérebb lett...), nem lehetett sehova kattintani.. De megoldottam esc-vel :dd am az számít h milyen fajta a gép? Vagyiahát laptop :d..?!
2012. aug. 8. 12:33
 3/7 anonim ***** válasza:

Laptopon is azt kell nyomni. ctrl és shiftet egyszerre lenyomva tartod és ehhez nyomod még a c-t. Tehát mindhárom egyszerre lesz lenyomva. Ennek működnie kell..

Milyen windowsod van?

2012. aug. 8. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Nekem is laptopom van , és hibamentesen megy rajta a sims 3 ..tehát emiatt ne aggódj hogy laptop vagy asztali gép, mert ettől nem függenek a kódok. Egyszerre nyomd le a bal shiftet , közben a bal ctrl-t és közben a c-t .
2012. aug. 8. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Windows7
2012. aug. 8. 15:33
 6/7 anonim válasza:
Nekem is windows 7-esem van és működik. Úgyhogy ha valami hiba van az nem a windows.
2012. aug. 16. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Már rájöttem h h van xdddddddddddddd
2012. aug. 16. 18:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!