Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Milyen játékot tudtok írni?

Milyen játékot tudtok írni?

Figyelt kérdés
Xbox 360ra szeretnék venni, valami casual játékot, lehet arcade is, 6e forintért. Mit ajánlotok?

2012. aug. 7. 20:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Még is milyen kaliberű játékra gondoltál lövöldözős, RPG, FPS,6 ropiért már lehet kapni játékot nem csak arcade-ot!
2012. aug. 7. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
rpg/platformer
2012. aug. 8. 01:46
 3/7 anonim ***** válasza:
Fallout 3 GOTY 100+ óra játékidő Fallout New Vegas Ultimate Edition szintén hosszú játék Borderlands GOTY ezis elég hosszú hónapokig el lehet játszani velük!
2012. aug. 8. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Az oldal ahol megtalálod!

[link]

2012. aug. 8. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszodat, ment a pacsi! :D
2012. aug. 8. 09:36
 6/7 anonim ***** válasza:
Csak az a baj, hogy a FAllout nem CASUAL. Azért nem értem, akkor most casual kell vagy RPG? Csak mert a szerepjátékok nem annyira a casual rétegnek szólnak... kis képzavart érzek a térben.
2012. aug. 8. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen, én casualt írtam, de mivel a másik író nem látta/nem tudja mi az hogy casual írtam, hogy rpg(jó lesz az is, azt is szeretem, csak amiket írt, az nagyrészt fps, oké hogy vannak benne rpg elemek.). Casual játék alatt én leginkább a platformer/gyerekeknek szóló(pl lego) játékokra gondoltam.
2012. aug. 8. 13:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!