Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » L. A Noire problémák?

L. A Noire problémák?

Figyelt kérdés
Előszőris több gondom is volna vele: Leszedtem a járékot a skidrowos verziót felraktam meg crackeltem és mikor inditom előjön az a social clubos izé aminél nyomok egy home billenytűt és kilépik a socialbol de egyből elő is jön megint. innen nem megy tovább a játék ,a másik probléma a magyarositással adódott mert azzal sem megy a játék de a netenn mindenféle 1.3 pach dll fájlokról beszélnek ezeket már szedem is le csak még mindig nem értem hogy hogy kell megcsinálni hogy teljesen magyar legyen a játék. Remélem érthetőeenn irtam.

2012. aug. 8. 10:49
 1/6 A kérdező kommentje:
A social club os problémát megoldottam és megpróbűltam felrakni a magyarositast pach és dll fájlok nélkül a játék valamijen ismeretlen nyelveű lett mostmár csak ebben kérnék segítséget
2012. aug. 8. 11:51
 2/6 A kérdező kommentje:
Mostmár felraktam az 1.3 pach et és megyarosítottam de nem indul el mert kéri az fmod_event.dll -t mit tegyek ?
2012. aug. 8. 12:20
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem, egyáltalán nem írtál érthetően. Kínzás olvasni az "irományodat". Tudod feltalálták már a vesszőt (,) és a mondat kezdetén a nagy kezdőbetűt...

Amúgy csak egyetlen probléma van: Az, hogy elloptad a játékot. Ha érdekel akkor vedd meg...

2012. aug. 8. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ne szegd meg a szabályokat ( ne offolj) amugy ha nem értesz a játékhoz akkor miért ugatsz bele ?
2012. aug. 8. 14:14
 5/6 anonim ***** válasza:
Ki mondta, hogy "nem értek a játékhoz". Jól ismerem a játékot, ezért elmondhatom róla, hogy egy remek alkotás, és abszolút megéri az áráat. Ha eredeti lenne a játékod szívesen segítenék..
2012. aug. 8. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
megoldottam :D
2012. aug. 14. 13:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!