Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Egy oldalon lehurrogtak, hogy...

Egy oldalon lehurrogtak, hogy én csak 30FPS-sel multizok (Battlefield3). Ti mit gondoltok?

Figyelt kérdés

2012. aug. 8. 17:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mi közük hozzá?Nem mindenkit érdekel hogy gyorsabb legyen a sok fps-től.van aki ilyenkor is a grafikát akarja élvezni vagy épp nem mai gyerek a gépe.Nem sok embernek telik új gépre.100 fps az elvárt multiknál,de ha te így is tudsz játszani és mellékesen jól akkor pofájuk alapállásba xD
2012. aug. 8. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
Ezt nem értem miért hurrogtak le:D kevés fps miatt? mijen nagyképű társaság lehet az?XD
2012. aug. 8. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Egyébként az emberei szem nem tud 23 FPS felett érzékelni. Na jó,észre lehet venni,hogy valami 30 vagy 60FPS-sel megy.de azért annyira nem. Egyébként elég jól játszok,szóval szerintem nem kell 100FPS.:D
2012. aug. 8. 21:05
 4/12 anonim válasza:
Amugy is a játékok tulnyomó része 30fps felett már élvezhetően játszható.
2012. aug. 8. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

PC játékosok nagy része egy FPS-huszár gyökér és fingjuk nincs a valódi játékélményről.

Ilyenekkel nem érdemes foglalkozni.

2012. aug. 8. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
De hogy kevés én nekem blacklight-ba (az is egy FPS multiban) 30 Fps em van stabilan és simán benne vagyok az első 3 b :D pedig 2 napja kezdtem :D
2012. aug. 9. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
24fps től nem lát különbséget a szem(illetve 23.997), de ez nem azt jelenti, hogy ha a játék 24 fps el fut, akkor nem érzed azt, hogy egy kicsit lassú. A rajzolás megvan ennyi idő alatt, viszont egy kicsit késik a monitorod is, és egy kicsit az input is, ezeket mind be kell hoznia a rajzolásnál ahhoz, hogy ne érezz lassúságot(100fps t meg rég nem láthatott senki élesben, a monitorok túlnyomó része 60hz es(~másodpercenként 60x tudja frissíteni a rajta látható képet, maximálisan.)) 30fps, ha stabilan megvan, akkor teljes mértékig játszható, és élvezhető.
2012. szept. 6. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Most vettem egy új VGA-t és kipróbáltam(kb. 5 perc különbséggel,ugyanazzal a beállításon) 30 és 60FPS-sel...és SEMMI különbséget nem éreztem!:)
2012. szept. 6. 18:33
 9/12 anonim ***** válasza:
Én konzolon játszom, de azt azért tudom, hogy a szem 70 FPS-t érzékel. Engem ez játék közben nem nagyon érdekel, de érzékelhető a különbség 24 és 50 FPS között (nem is kicsit), de aki ezért lehurrog az egy tahó.
2012. szept. 8. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
A szem 23-at érzékel...
2012. szept. 9. 19:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!