Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Minecraftban egyszerre lehet...

Minecraftban egyszerre lehet több modot is használni? A better than wolves-t és az equivalent exchange-t pl.

Figyelt kérdés
2012. aug. 8. 19:03
 1/5 A kérdező kommentje:
Illetve hogyan lehet kicserélni őket?
2012. aug. 9. 15:00
 2/5 anonim válasza:

Lehet! Gondolom, hogy mivel így írtad ki a kérdést, tudsz modolni, így az nem mondom el, hogy hogyan kell.

Egyszerűen berakod a BTW modot, aztán berakod az Equivalent Exchange modot is, és kész, mind a 2 mennyi fog, nem fogják egymást zavarni. A 2 kérdést annyira nem értem....

Arra gondolsz, hogyha bent van mind 2 mod, akkor hogyan tudod nem összekeverni, vagy mi? Ezt majd a továbbiakban tisztázzuk..

Remélem, hogy segítettem: Sherpa

2012. aug. 9. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Ja, értem. Sherpa vagyok.

Kicserélni, hogyha már nem akarod az egyik modot, akkor azt letörölni, és berakni külön a másikat?

Egyszerű. Megnyitod a MineCraft-ot, force update-ot bekapcsolod, ekkor újra letölti a friss minecraft.jar-t, így az eddig használt mod már nem lesz benne a jar-ba, így egy tiszta jar-od lesz, amibe olyan modot raksz újra, amilyet akarsz...

Sherpa

2012. aug. 9. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Jelenleg akkor mod nélkül vagyok. Viszont nem tudom hogyan lehetne rárakni, mivel ami volt eddig, EE meg Too many items azt az ismerősök tették rá, és nem igazán értem, hol kellene kitömöríteni a .rar-t.
2012. aug. 12. 19:20
 5/5 anonim ***** válasza:
Majdnem jól írtad le de,vannak olyan modok amik kompinásiak egymásra...
2013. febr. 15. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!