Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » PlayStation2 - Gyártanak még...

PlayStation2 - Gyártanak még játékokat? Mikorra várható?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


PS2-re még gyártanak játékokat?


Megéri chip-eltetni,vagy inkább eladni és eredeti PS3 venni? (Nem tudom mennyibe kerül a chip-eltetés)


Milyen jó túlélős,vagy RPG játékokat tudtok rá?


Mire 2-3 év múlva lenne pénz a PS3-ra,szerintetek akkor már lesz PS4,és senki sem fog PS3 játszani? (Pl Bioshock2,megvettem,multiplayer kihalt,pedig csak 2011-es játék) Ez a sors várható a PS3 játékaira is?


Köszönöm,légyszives sok infót adjatok meg.



2012. aug. 9. 10:23
 1/4 anonim ***** válasza:

1. nem

2. Ha szereted a játokak rajta és nem számít a grafika megéri.

3. Final fantasy az egyetlen nem volt ps 2-m így nem sokat tudok mondani.


Bioshock 2 inkább singles mint multis játék ezért halt ki.

2012. aug. 9. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi!


Viszont ps2 eléggé kihalt,multiplayer némelyik játékhoz van csak,de azt sem tudom hogyan kell megoldani (Wi-Fi van otthon,nem tudom erre is külön kéne venni a netet mint az XBox360-ra?)

2012. aug. 9. 10:33
 3/4 anonim ***** válasza:
ps2 nem veszi még a wifit csak kábeles internettel jó -.-
2012. aug. 12. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Persze, hogy gyártanak rá játékot! Jön idén a Fifa13 és a Pes13 is. Szeptember közepetáján. Konzolok közül hozzá van a legtöbb játék, szerintem érdemes még benne gondolkodni, amennyiben nem vagy túl még egy tucat játékán minimum. Nem minden a grafika... Mit érsz a grafikával ha pocsék a játékélmény... Igen, valószínű. Annyit mint a PS2, vagy a Xbox classic nem fog már egy konzol sem kihúzni.
2012. aug. 14. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!