Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A metin2mesternél mindenképp...

A metin2mesternél mindenképp ki kell kapcsolni a vírusirtót vagy kivételé kell tenni a játékot, hogy elinduljon?

Figyelt kérdés
Olvastam,hogy ha játszani akarsz vele,akkor ez szükséges.Még nem játszottam metinen,de kiakarom próbálni,de ha ki kell kapcsolni a vírusirtót vagy kivételé tenni a játékot,akkor semmiképp se fogok vele játszani.Amúgy ha tényleg így van,akkor egyáltalán a fejlesztők tenni akarnak elenne valamit?Azért nem fórumon kérdezem,mert már 2 napja várom az aktiváló levelet...és persze többször is regisztráltam fórumra,de semmi értelme,mert nem kapok aktiváló levelet...

2012. aug. 9. 10:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem kapsz vírust ha közben nem internetezel.
2012. aug. 9. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem valamit említeni...normális válaszokat!
2012. aug. 9. 20:22
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem kell kikapcsolni a vírusírtót. Menni fog az így is. Regisztrálj még 1x akkor biztos kapsz aktiváló levelet. Használj freemail/gmail email címet, ne citromailt.
2012. aug. 9. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha nem kapcsolod ki,akkor is mindenképp kivételé kell tenni.A rendes metin2nél nem tudom,hogy ott is így van-e,de a mesternél mindenképp.És persze...metin2,metin2mester,gatesofandaron...ezeket a játékokat sürgősen elfelejteni.A saját és agéped érdekébben mondom.A fejlesztők lesz@rják karaktered védelmét(na jó bedobják a hackshieldet vagy mi,de nem mész vele sokra,ha védelemről van szó).A metin tele van hackerekkel,a játékosok 40% biztos az és persze elég szépen mennek a karakter feltörések is(és itt most nem azokról beszélek,akik felelötlenül kiadják adataikat).A gatesről már ne is beszéljünk..erősebb a játék védelme ugyan,de itt is feltörnek ha akarnak(az én karimat többször is feltörték vírussal és persze sokan jelezték még,hogy karakterüket vírussal törték fel,szóval egyre divatosabb ez a fajta feltörés a játékban).ÉS persze ezen kivül amiért végképp nem éri meg játszani...(egy másik válaszoló felsorolásait idézem)

"álszentek a GMek

-az első szerveren akkora a lagg hogy mozdulni se lehet pont akkor amikor a játék normálisdolgairól van szó(tf,kh,mkh)+a második szerveren is ez lesz majd

-nem adnak a kariknak nagy védelmet

-a fejlődés abból áll hogy iraton ölöd megállás nélkül a szörnyeket amíg nem lépsz annyi szintet hogy át mehess másik iratra ahol aztán szintén ölheted a szörnyeket addig amíg el nem éred azt a szintet hogy át mehess megint 1 másikra és akkor megint kezdj ölni stb. így tovább

-hanem az iratot választot a fejlődés mondjának akkor meg ugyanazokat a pecsiket kell csinálnod megállás nélkül

-ha nem költesz pénzt akkor senki vagy(kivéve ha lopsz vagy napi 24órát töltesz a gép előtt napokig akár,de megoldás lehet ha összehaverkodsz a gm-el akk simán mindened meglesz),a kovács kedvenc elfoglaltsága hogy betöri a cuccokat és talán pár százezer vagy millióból összejön 1 normáliscucc

-a 90esek bemehetnek iratra és mindenkit1 lövéssel megölnek,akadályozzák a fejlödést

-tele van pisisekkel akiknek az egojuk azegekigér(na meg persze sok 17+nek is)

-minél több patch jön be annál rosszabb a játék "

A felsoroltak a gatesre vonatkoztak,de mivel a rendes metinnek is ők a fejlesztői,ezért gondolom nme sok a különbség

2012. aug. 10. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!