Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Vannak azok a játékok miket...

DI4m0nd kérdése:

Vannak azok a játékok miket letöltesz és mindig mellé van irva hogy "SKIDROW" na erröl lenne kérdésem letöltöm feltelepítem de miért akadozik hiába várok vele ugyanugy akadozik mikor letöltöm talán akkor kell vele várni?

Figyelt kérdés
2012. aug. 9. 15:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Megfelel a számítógéped a játék igényeinek?
2012. aug. 9. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

a skidrow jatekok mindig tokeletesen mukodnek, felteve ha eleg jo geped van az adott jatekhoz

de mit ertesz az alatt hogy ˝ letoltom talan akkor kell vele varni˝ ?

2012. aug. 9. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Akkor akadozik a játék ha gyenge a géped hozzá.
2012. aug. 9. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nem gyenge dupla akkorát bir 4-szer átfutottam rajta .

Azt értem azon vki azt mondta letöltöm trrenten várjak vele 1-2 napot és csak utűna telepítsem fel.

Van egy ismerösöm aki mindig ilyeneket tölt le vár kb. 5 napot és elmulik az akadozás !

Köszönöm azért

2012. aug. 10. 10:44
 5/6 anonim ***** válasza:

"Azt értem azon vki azt mondta letöltöm trrenten várjak vele 1-2 napot és csak utűna telepítsem fel.

Van egy ismerösöm aki mindig ilyeneket tölt le vár kb. 5 napot és elmulik az akadozás !" -

Ez valami bődületes nagy ökörség. A hiba máshol van.

2012. aug. 10. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ekkora baromsagot reg hallottam
2012. aug. 10. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!