Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » League of Legands be melyik a...

League of Legands be melyik a két legjobb spell?

Figyelt kérdés

2012. aug. 10. 02:30
 1/6 anonim ***** válasza:

Leghasznosabb vagy legerősebb esetleg a legidegesittőbb ?


Leghasznosabb sztem : Soraka Ultija , az hogy tud healelni mindenkit a pályán , ha teamfightba jól nyomja el nagyon jól jön . 2. Varus ultija , ha jólcsinálja sok embert leköt , és szétveri az adott csapat őket .


Legerősebb sztem : Volibear 2-es sill-je a Frenzy , akkor ha baromi sok élete van volinak 4-5k + , 2. Nidalee 1es skille human form-ban , ha a vége talál el baromi nagyot üt !


Legidegesittőbb sztem : Tryndamere ultija és Anivia Passívja.

2012. aug. 10. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

elso, spell nem skill

en legtobbszor Flash/Ignite-t hasznalok

2012. aug. 10. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

ja hogy summoner speell xd


Minek-mi , supportolni én flash-t és clairvoyance-t szoktam vinni. Mid/Solo-ra Flash&Ignite

2012. aug. 10. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

cv szar se ért. XD csak mondom

am én ignite/teleport/flash/exhaust ezeket szoktam használni

2012. aug. 10. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha tudod használni sokat ér, rankedban mindig pickeltetik a supporttal. De sima gameben a flash+exhaust a divat boton.


Leghasznosabb a flash, teleport is csodákra képes, ha solotopra megyek és a carry teemo akkor szoktam csak vinni, mert az nagyon buli hogy shroomra teleportálás :)

2012. aug. 12. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Flash- Ignite

Flash- Exhaust

Flash- Smite

Ezeket szoktam használni.

2012. nov. 1. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!