Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » PS3-on többet szaggatnak a...

PS3-on többet szaggatnak a játékok mint XBOX-on?

Figyelt kérdés
Valahol olvastam egy hozzászólásban valamelyik nap, kiváncsi vagyok hogy ez igaz-e vagy csak egy XBOX fan volt?
2012. aug. 10. 11:18
 1/10 anonim ***** válasza:

Fogalmam sincs, PS3-at még csak a "hülyéknek nem való" áruházban használtam, ott nem volt ilyen gond vele, X-em van, azon meg még sosem akadozott semmi.

Persze én is hallottam olyan rémhíreket, hogy a PS néha nem tudja tartani a frame limitet.

2012. aug. 10. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ez hülyeség, nem szokott szaggatni.

Maximum a GTA4, de az mindenen szaggat.

2012. aug. 10. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

"Maximum a GTA4, de az mindenen szaggat."


X-en nem... legalábbis nálam.

2012. aug. 10. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A Mass Effect játékok valóban képesek szaggatni PS3-mon például.
2012. aug. 10. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én sem tapasztaltam szaggatást az Xbox-nál pedig megfordult benne pár játék!(3.5 éves a gép)
2012. aug. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
30%
xbox360 nekem is volt és néha néha meg akadt rajta meg nem töltötte be a textúrát
2012. aug. 11. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Van ilyen, igen. Pl Bayonetta, Skyrim, Mass Effect, Rage, de hirtelen csak ennyi jut eszembe, szóval nem vészes az arány.
2012. aug. 11. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Na jó, azért az X sem kifogástalan, a Mortal Kombat például igen csak hajlamos spontán fagyásokra, viszont az tudtommal PS-en is így van, legalábbis fórumokon mindkét konzolról van rá panasz. Nem is értem, hogy DLC-k helyett miért nem egy patch-et adnak ki hozzá.
2012. aug. 11. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Lázár Péter ***** válasza:
Nem szaggat.
2012. aug. 12. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
27%

Hat oszinte leszek!!! Nem akarok vitat, lejarni eggyik konzolt sem !!! Anno mikor lejartam sogiromeknal xbox 360 volt neki igen gyenge hdd val. (Amerika) . Akkor gta iv jatekon jatszottam xboxon . Hat mar nem emlekszek szaggatott e vagy nem . A masiknak ps3 volt jobban megtetszett mert blueray divx usb minden vikt benne nagyon megtetszett.... Kulseje tobb jatek jobb jatek . Ez 1 eve lehetett . Most ker hete vettem itt kulfoldon egy ujj konzolt az ujj ps3 mat ujj kulsovel a super slimet nagyon jol nez ki kulsore is mindenre. Jol mukodik. Uncharted 3 jatekkal adtak 250 gb slimet. Unchaerted 2,3 vegigjatszva szep grafika szaggatas mentes garika nagyon elmennyel dus jatek volt. Prince of persia szint ugy max payne vagy melyk bocsnat de a gta iv neha szaggat ha pl gyorsanegyek vagy n tudom miert de pl alok az utcan vagy megyek kocsival kanyarodok es latom mintha a kep kicsit beszaggatna ps3 vagy jatek hiba???


Es aztan megvettem uncharted 1 reszet aminel eszrevettem ha egyhelyben alok es forgolodok mintha a kep vagodna ossze vagy remegbe vagy szaggatva nem ertem tobbi jatek eleg jo szep!!! Szoval nem tudom en nem jarom le en ennel maradok n cserelem le mert szerintem minden konzolnal van ilyen. Szoval nekem senki ne jojjon most azzal hogy xboxnal nem !!!! Mert elajulok!!! Meg hogy ennyieg annyi eve megvan az xbox stb ....... Lathatjatok ujj ps3 super slim 2 hetes garancias

2013. jún. 29. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!