Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan tudom csökkenteni az...

Hogyan tudom csökkenteni az egér érzékenységét?!

Figyelt kérdés
Semmi baj az egérrel, tökéletesen működik, csak épp a WANTED - Weapons of Fate nevű játékkal játszom, ahol elég fontos a pontos célzás, de az egér túlérzékeny. Levettem a játék beállításaiban a minimumra az egér érzékenységet, de akkor sem lett jobb. Aztán levettem a Window's-ban is, de még így sem. Nincs valakinek valami ötlete?! Régen már játszottam ezzel a játékkal - egy másik gépen - és akkor nem volt problémám ezzel. Mi lehet a baj?

2012. aug. 10. 12:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha az egéren lehet állítani a DPI-t vedd le a legkisebbre.
2012. aug. 10. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Attika55 válasza:
Nem tudom régi kérdés-e nekem van egy egerem amin van egy DPI gomb de fingom nincs mikor lett kicsi mikor lett nagy a DPI mert ha elhúzom az asztalon egy részen és ez még egérpadon is így van akkor is megáll az egér a képernyőn, kurzór és hírtelen szökik egyet. Ez meg játékokban is így van.
2017. nov. 24. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!