Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Honnan vehetnék robbanómotoros...

Honnan vehetnék robbanómotoros (nagy) helikoptert?

Figyelt kérdés

Már elég sok oldalt néztem az interneten, de nem mind volt jó.

Azalatt hogy "nagy" azt értem hogy ilyen 1m hosszú és nem 20cm


2012. aug. 10. 15:25
 1/1 anonim ***** válasza:

1.)


Robbanómotorosból NEM találsz 1 méternél nagyobbat, fölös volt kiírnod.


2.)


Ha a kissebb, elektromos helikoptert (gyroszkóp nélkül!!)

már úgy vezeted, mint a ceruzát, dugóhúzóból ki tudod szedni, tökéletesen megy nagy és kis sebességgel a döntés, forgás, oldalazás, előre-hátra, jobbra-balra mirányítás, és ezek közben a magasságot is perfektül irányítod, milliméter pontosan le tudsz szállni,


AKKOR mehet.



Ez nekem elég elhamarkodottnak tűnik, amit szeretnél.


Gondolom 13 körül vagy, esetleg, ha nem, akkor is várj minimum 20 éves korodig.


Nem lehet benzinessel kezdeni. A pilóta is először vitorlázóval repül, és onnan megy egyre feljebb.


Az elektromos kicsit még nem sajátítottad el, még nem tudsz vele repülni, ha éppenhogy felszálltál, dugóhúzóba kerültél majd lezúgtál, esetleg talpra.


Benzinesnél egy ilyen úgy kapásból vagy kétszázezer.


Tehát előbb tanuld ki a kicsit, és ha megy, akkor még többet gyakorolj, mondom, NE GIROSZKÓPOSSAL, mert az nem valóságos. (giroszkóp az, amikor két nagy rotor van a tetején, és ellentétes irányba forognak. Tehát egyrotorosat vegyél.)

2013. okt. 21. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!