Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyik lenne a legjobb karakte...

Popa Matheas Zachari kérdése:

Melyik lenne a legjobb karakterválasztás a World of Warcraft-ban?

Figyelt kérdés
Úgy értem például mint:Worgen Priest,Night Elf Druid,Blood Elf Rogue vagy Orck Shaman.

2012. aug. 11. 15:34
 1/10 anonim ***** válasza:
19%
Ha rám hallgatsz, akkor inkább sportolsz, mozogsz. Ha most nem, később biztosan te is rá fogsz majd jönni, és bánni fogod hogy ilyen korodban nem mozogtál.
2012. aug. 11. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
87%
kinek mi jön be. de cataclysmben a paladin a legerősebb
2012. aug. 12. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Első!

A wow mellett is lehet sportolni-tapasztalatból mondom- csak tudni kell a mértéket,de így is megvan napi 6-7 óra.

Mindenkinek arra van ideje amire akarja, hogy legyen. :)

2012. aug. 12. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Martoinwowos én most már igaz h törtön tolom de hidd el 3.3.5 ön és bc után végig a pala a legerősebb és legcsicskább képességekkel felszerelt kaszt az egész játékban. DK még úgy ahogy elmegy de pala még a slow effectekre is immunis.
2012. aug. 13. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Kedves 2. és 4. válaszoló:olvassátok el mégegyszer a kérdést mert nem ezt kérdezte a kérdező.

A kérdésre válaszolva pedig sztem az amelyik neked a legjobban tetszik mindnek van jo spellje pl manáshoz érdemes belfet választani mert az tölti a manát de shámánhoz én személy szerint a trollt szeretem mert akkor egyszerre nyomom el a bloodlustot a berserkel és akk még erösebb leszek....

2012. aug. 13. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Kedves Oligarcha.

Köszönöm,hogy válaszoltál az elsőnek a helyemben.

2012. aug. 17. 11:18
 7/10 ~Alina22_* ***** válasza:

Night Elf Druid/Rogue/Hunter, Worgen Hunter/Rogue, Human Warri/Rogue/Paladin/Priest, Draenei Shaman/Priest.

Undead Rogue, Blood Elf Hunter/Rogue/Paladin/Priest.

Elég? :D

Én néha szoktam játszani, ha nagyon unatkozom.. Kedvenc talán a Night Elf Rogue, Hunter és a Draenei Priest. Draenei csak is csaj változatban, a pasik brutálrondák.. : )

2012. aug. 23. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Troll druid
2015. dec. 21. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Blood Elf Warlock
2016. júl. 17. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Én a warlockot preferálom
2017. júl. 7. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!