Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Készítettem egy bemutatót egy...

Készítettem egy bemutatót egy játékról és nincs valami kapós címe ráadásul mikor beírtam a keresőbe nem is adta ki csak mikor részletesen kerestem rá. Hogyan tudom elérni hogy sokan nézzék meg?

Figyelt kérdés
Nagyon fontos lenne igazából de nem tudom milyen címet találjak ki neki de semmi kamut nem akarok kiírni.
2012. aug. 13. 01:43
 1/9 anonim ***** válasza:
Milyen játékról? Mi a címe? Így elég nehéz bármit is írni.
2012. aug. 13. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

momdjuk ilyeneket: "játék neve" bemutató vagy Bemutatjuk "játék nevét" XD

és ezeket könyen megtalálják ha csak a játék nevét irják be

2012. aug. 13. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Igazából én küldtem be valakinek közösen csináltuk külföldi a feltöltő de a lényeg miatt csináltam. A címe meg az hogy 'The Future Of The Games 2012' aminek bőven több nézettségnek kellene lenni mint az új játékoknál de a lényeg igazából benne van. Adtak ötleteket a készítéshez de szerintem nagyon epic. http://www.youtube.com/watch?v=MgcVZZUJ1so&feature=plcp
2012. aug. 13. 11:34
 4/9 anonim ***** válasza:
Én ezt most megnéztem. Nem tudom miért ilyen alacsony a nézettség, de igazából magát a videót sem értem. Ez most mi akar lenni? Mit akartok itt demonstrálni a fejlesztőknek? Ha ez kell, akkor vedd szépen elő a ps1-et meg a ps2-t, és játssz ezekkel. Szép volt, jó volt, elmúlt, én se sírok a c64 meg amigás korszak után. Tényleg nem igazán értem mi a célja a videónak.
2012. aug. 13. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Meg amúgy elég fura, hogy az a címe, hogy future of the video games, aztán meg 10 éves játékok vannak benne :)
2012. aug. 13. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
nem az enyém egészen nem akarom magamnak tartani a dicsőséget oldalhoz meg semmi közöm. de ha nem tudod miért az a címe akkor tényleg nem is érted a lényegét.
2012. aug. 13. 21:58
 7/9 A kérdező kommentje:
meg unom már a szép volt jó volt elmúlt szöveget. ezt most nehogy rossz néven vedd csak elegem van a mai fos játékokból. imádom a cabelas huntos játékokat pankráció sem túl rossz de nagyon sok játék élvezhetetlenné vált. meg igazából mikor beírom ezt a keresőbe kiad minden mást csak ezt nem. címet kéne változtatni talán. Az oldalt tudtommal egy amerikai meg egy európai adminisztrálja de beleolvastam és ez viszont könnyeket csalt szinte egyszerűen belém. hihetetlen egyszerűen. jó lepukkantnak tűnik az oldal csak egy jó kezdőlökés kell neki.
2012. aug. 13. 22:02
 8/9 anonim ***** válasza:
Okés, csak elmondtam a véleményem. 22 éve játszom, Zx spectrummal kezdtem 6 évesen, azóta minden jelentősebb konzol megvolt. És lehet egyedül vagyok vele, de ezek a mai játékok semmivel sem rosszabbak mint a régiek, sőt sokszor jobbak. Az élmény nem ugyanaz, mivel változunk. Tehát amíg én a last ninja 3-ra, meg creatures 2-re emlékszem vissza úgy, hogy milyen állat volt, addig egy nálam fiatalabb mondjuk a dino crisis-szel jön, mert neki meg az volt a nagy élmény. Még fiatalabb meg mondjuk cod-al. Nem halad itt semmi rossz irányba. Régen is sok volt a szemét játék, most is. Ezeket kerülni kell és csá :D Na mindegy, ennek már semmi köze a videóhoz. De a cím nem jó sehogysem.
2012. aug. 13. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
én semmiben sem tudok egyetérteni a hozzászólóval. a játékok egyenesen a rossz irányba haladnak,elvesztették a jó játszhatóságukat sok hülyét meg megvakítja a grafika. ment a lájk az oldalnak! nem értem mit kell ezt lenézni. ilyeneknek magazinokba kéne megjelenni és fejvesztve kéne lájkolni. fogalmuk sincs mekkora pénz lehetne ebbe.kérdésre válaszolva szerintem tölts fel több videót.
2012. aug. 13. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!