Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Jó lenne, ha az Activision...

Jó lenne, ha az Activision kicsit felhagyna a Modern Warfare játékokkal?

Figyelt kérdés
Azért kérdem,mert az Activision 2007 óta gyárt Modern Warfare játékokat. Kivéve a World at War. A többi mind modern,csak a Black Ops-ban van kicsit WWII (ahogy láttam). Azóta van,Modern Warfare 1,Modern Warfare 2,Modern Warfare 3,és most jön a következő. Csak jó lenne,ha felhagyna egy ideig a Modern-ekkel,mert MAJDNEM mindegyikben ugyan az a nóta. Úgy értem,hogy ugyan arról szólnak,mint az első ahogy elkezdődött. Nézzünk vissza ezekre: Call of Duty 1,United Offensive,Call of Duty 2,Call of Duty 3,Call of Duty World at War. 2003-tól 2008-ig a legjobb élményeket személy szerint a WWII-es CoD adta. 2003 ban jött az 1,év játéka volt,2005-ben a Call of Duty 2,szintén év játéka volt. Abban az időben a legjobbak voltak,most is visszatérhetnének rá,nem csúcs grafikára gondolok,hanem például így : Intel Pentium 2,4 GHz or 3,0 GHz,1GB Ram XP,1,5 GB RAM a Windows Vistára vagy a Windows 7-re. És 128MB videókártya,ajánlottan meg 256MB,hogy azok is tudjanak játszani vele,akiknek nincs meg a mai gépük. Jó lenne már egy második világháborús game,mert ami van,azt már mind meguntuk. A ti véleményetekre is kíváncsi vagyok. Ti szeretnétek,ha egy időre visszatérne a játékgyártás egyik Istene a második világháború-hoz ? Én igen. Ti hogy vélitek ?
2012. aug. 13. 14:18
 1/7 anonim ***** válasza:

Én is szeretnék ismét másodikvh-zni.Azonban a piacon erősebbek ezzel a modern köntössel,amit már ők is kifejeztek nem egyszer.És sokaknak a VH-ból van elegük,mert az összes fegyvert ismerik így uncsibb a multi.Azt meg elfelejtheted,hogy harver témában vissza felé fejlesztenek.

Manapság minden a multi.Pedig nekem is a régi COD-ok azok amit tetszettek.

2012. aug. 13. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A Modern Warfare széria tökéletes---
2012. aug. 13. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen, jó lenne visszatérni a világháborúkhoz, de az sem lenne baj, ha folytatnák a modern CoD-okat, csak akkor ne ugyanazt adnák ki mindig. A grafika is elavult, nem szép. Csak mindig megveszik ugyanazt a CoD-ot, mert nem akarnak lemaradni.
2012. aug. 13. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat
2012. aug. 13. 15:28
 5/7 A kérdező kommentje:
Második válaszoló! Nem arról van szó,hogy nem jó a Modern Warfare széria,hanem,hogy mindegyikben ugyan az a nóta
2012. aug. 13. 15:29
 6/7 anonim ***** válasza:

mindegyik mw-ben ugyanaz a nota mivel a story 3 reszre van felosztva

a simma ww2-es tema leragott csont, mar rengetegszer vegigjatszodtuk a tortenelmet, egy ujabb partraszallas vagy japanokat irtani a dzsungelbe mar unalmas

sajnos most a grafika a jatek legfontosabb resze, igy el lehet felejteni az alacsony gepigenyt

szerintem a sci-fi es a steampunk mufaj tud meg valami erdekest mutatni

2012. aug. 13. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Kösz. Sci-fi ? Ürbeli sz*r ? Soha. A játék kategória és népszerűség alján van....
2012. aug. 13. 16:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!