Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Baj van a Minecrafttal! Mit...

Baj van a Minecrafttal! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Hónapok óta azon kutatok hogy miért találja ki a Minecraft játék magától azt, hogy kilép.. Ezt konkrétan úgy kell elképzelni mintha időzítve lenne a játék hogy mikor lépjen ki.. még talán gyorsabb is mintha én magam nyomnék rá az X-re.. a feladatkezelőben viszont még fut a játék:/

Valaki segítsen mert az idegeimre megy..



2012. aug. 14. 03:03
 1/2 soma0201 válasza:
nekem is volt egy azt hiszem ugyan ilyen problémám de most már tudom hogy mi az mert nekem valami "hs_errpid"-et rakott ki 1 mappában és most már nem tudom hogy de kiraktam az asztalra és most már oda rakja. Tehát lehet hogy "hs_errpid" röviden :D
2012. aug. 14. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

nekem jegyzettömbbé alakítja át és igen nekem is az asztalon van, kössz ezt nem is tudtam :D

egyébként figyeld mit ír:


"A fatal error has been detected by the Java Runtime Environment:"

2012. aug. 14. 15:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!