Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Madden NFL szériát miért...

A Madden NFL szériát miért nem látják el magyar kommentárral? és a FIFA-t miért? Lehetséges a következő megoldás? -->

Figyelt kérdés
Aláírást gyűjtök, az amerikaifutball rajongók szerintem mind aláírnák, és aztán azt benyújtom az EA-nek, vagy hova kellene?
2009. júl. 22. 01:07
 1/3 anonim válasza:
sztem hagyd a francba.magyarországon még nem nagyon divat az amerikaifoci(sajnos).ezért is nem csinálnak hozzá se kommentárt se még magyarositást a játékhoz.itt magyarországon szerintem még 10 év mulva se lesz negyed annyi érdeklődö mint mondjuk amerikában.de ez érthető mivel ez egy amerikai népsport.mint például a baseball.
2009. aug. 8. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Azt hiszem jobb is, amíg a jelenlegi (nem szak)kommentátor közvetít ("fantasztikuuuus"). Számomra élvezhetőbb az angol nyelvű kommentár és mivel rengeteg (szak)kifejezést a magyarok is angolul használnak, innentől csak egy alap angolnyelv-ismeret szükséges és nem marad mit fordítani.
2009. aug. 14. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Igazából értelme sincs, mert amit Faragó Ricsi csinál, az a play-by-play kommentálás, az maddenben értelmetlen lenne. Ha magyar kommentárral lenne, akkor vagy Kovács Sanyi-nak vagy az újabbak közül Horváth Róbertnek (Sport klub) kéne kommentálni, az meg semmit se ér az átlag magyar szoftvervásárlónak, hogy rajta van a dobozon, hogy Kovács Sándor kommentálásával. azt se tudják ki ő. Másrészt, az EA itthon két szoftvert tud eladni: Fifa sorozat, és a Need for speed. A többit a kutya se veszi.
2009. dec. 3. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!