Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért nem tudom lehuzni Aion-t?

Miért nem tudom lehuzni Aion-t?

Figyelt kérdés
Az a problémám, hogy rá akartam menni aionra, az inditó helyén az volt, hogy start update. rámentem és vártam h betöltse(eléggé sokáig tartott). Későn kapcsoltam be a töltést, igy kikapcsoltam, hogy másnap folytatom, de másnap nem akart elindulni, igy uninstalálltam és le akartam huzni megint és felinstalálni a gépre. De itt jött a bibi, h sehogy sem akar elindulni. Mindig kiirja h hiba, meg mittomén, hogy miket. Lehet ennek bármi köze a 3.0-ás átálláshoz? Előre mondom, hogy a gépen van hely. A hivatalos oldalról töltöttem le annó is meg most is. akkor ment, most meg nem. NCsoft launcherrel meg nem akarom, mert nagyon sokáig tart

2012. aug. 14. 19:51
 1/2 anonim ***** válasza:

az ncsoft launcherrel nincs mit foglalkozz, csak jobban meggyujtod a bajod

lehet koze az atallashoz, mert meg mindig offline az osszes szero

2012. aug. 14. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

jaj köszike de jó cukipofa vagy h ilyen gyorsan válaszoltál :*, neten azt olvastam h 3.0-ás verzióval kb holnapután(csütörtökön) este lehet menni akkorra lesz meg az átállás, de nem fix amit mondok. :)))))

14/L

2012. aug. 14. 20:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!