Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Gates of Andaron ( Goa )...

Gates of Andaron ( Goa ) Milyen játék? Prémium nélkül is el lehet boldogulni? Könnyű belejönni a játékba?

Figyelt kérdés
2012. aug. 14. 20:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha van kitartásod, akkor el lehet boldogulni, ha meg 2 hét után feladod, mert megöl egy jobban felszerelt játékos, akkor nem tudsz boldogulni nélküle. Könnyű belejönni, de attól is függ melyik kaszttal játszol, egyikkel könnyebb, a másikkal kicsit nehezebb.
2012. aug. 14. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ ! Régen játszottam rajta de fogalmam sem volt hogy kell felszerelést húzni stb . Tele voltam küldivel de hiába csináltam jött a másik és a jutalom csekély volt :( nekem az nem tetszett hogy a játék vontatott volt , öld meg ezt öld meg azt stb stb stb . Meg nem találtam nagyon használható leírásokat a játékról . Ilyen a játék vagy csak én nem tudtam játszani ? :O
2012. aug. 15. 13:22
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát,lehet, hogy a pecsétet csináltad, az sokakat becsap. A pecsét egy olyan küldetés, amelyik sosem szűnik meg, addig csinálod ameddig akarod, akár 100-szor is teljesítheted egymás után. De a pecsét mellett vannak rendes küldetéseid is. Sok játékos nem ismeri fel a pecsétet, és megcsinálja 15-ször, aztán azt hiszi bugos a küldi, hogy végigcsinálta, és mégsem tűnik el. Közben pedig nem így van. Amúgy annyira sok küldetés nincs, pl. 10-től 12-ig vannak, aztán 16-os szintig nincs 1 sem kb. Addig vagy pecséttel lehet felfejlődni, vagy titkos iratokon, ahol kb. 20-30 megölt ellenfél már 1 szintet ad. Szóval, lehet, hogy soknak tűnik, de aztán ha elfogynak, és pecsétre vagy iratra kényszerülsz, lehet visszasírod :D
2012. aug. 15. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ez a játék régen nagyon jó volt de utána jött a sok holdköves és nem volt értelme,az tudott rendesen játszani akinek volt pénze és mivel nem kis tételekről beszélünk 20 30 ezer forintról hanem már több százezresben ezért nem sok értelme volt a játéknak!
2013. febr. 2. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!