Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Gamer csaj szeretnék lenni....

Gamer csaj szeretnék lenni. Ez nagyon gáz?

Figyelt kérdés
Mindíg is teccettek az RPG játékok, ám egyedül féltem hogy sokáig tartana megtanulni, profiktól meg félek hogy kiröhögnének. Mit tehetnék? Nagyon gáz amúgy ha egy nem túl népszerű ám csinos csaj játszik? És ha játszanék milyen játékokat ajánlanátok?
2012. aug. 14. 23:45
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Az interneten mindenki arctalan, nekem is van egy osztálytársam akiért a CODban odavannak a csávók, de egyébként nem olyan jó csaj. :) De végül is kedves csak nem lenne egy náci :(. Meg túlsúlyos.

Különben hogy lehet egy csinos csaj népszerűtlen? Mert oké, hogy egy nem annyira attraktívat nem szállják meg azonnal a fiúk, és önbizalma sincs sok, de egy szép lányt?! Na nee...

Különben minden RPGben van egy tutorial rész, ahol elmagyaráznak mindent érthetően, nem magadtól kel kitalálni. A játék mellé kapsz gyakran kisegítő könyvet is.

2012. aug. 14. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Köszi szépen. (: Amúgy igenis van példa rá hogy egy csinos csaj népszerűtlen legyen. Ittvagyok. Van pasim aki szintén nem nagymenő ám jó pasi, és volt is már odáig értem egy két pasi, de valamiért a korosztályom nem nagyon fogad el. Azt mondják túl felnőttes vagyok. Pedíg pont nem de m1. A játékok mindíg is érdekeltek de nem mertem soha jáccani mert az milyen fiús már. Ám mivel a pasim is szeret jáccani így már bátrabban merem kipróbálni (:
2012. aug. 15. 00:02
 3/17 anonim ***** válasza:

The Elder Scroll:Skyrim

Fallout 3 Goty(mikor ezt nyomtam az e-oldalon segítettünk egy másnak volt köztünk egy lány is neki nagyon bejött a játék)

Fallout New Vegas Ultimate Edition

Borderlands Goty

http://www.youtube.com/watch?v=iYZpR51XgW0

http://www.youtube.com/watch?v=l-x-1fm2cq8

http://www.youtube.com/watch?v=Pr7QLCGg5o8&feature=fvwrel

Ezekkel tényleg érdemes játszani!

2012. aug. 15. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Ezek mind olyan játékok hogy akár nőnemű karaktert is formázhatsz talán jobban segít beleélni magad.
2012. aug. 15. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen (: De fiúk ti nem tartjátok nagyon gáz dolognak ha egy csaj jáccik?
2012. aug. 15. 00:10
 6/17 RhisiartK ***** válasza:

Ha netes RPG érdekel, akkor Guild Wars, Forsaken World, Battlestar Galactica. Ezek is jók. Amúgy lányokból is vannak profi játékosok, akik jól néznek ki. Pl.: [link]

Meg olyan is van, hogy profi játékos barátnője is játszik. Ez ma már átlagos. Nincs nemi különbség. :)

2012. aug. 15. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Köszi szépen. Hát akkor lehet el merem kezdeni. Bár félek hogy kezdőként csak ki fognak röhögni meg bénának fognak tartani :$
2012. aug. 15. 00:18
 8/17 RhisiartK ***** válasza:
Nem fognak kiröhögni. De ha nagyon félsz tőle, akkor kérd meg pl. barátodat, vagy más ismerősöd, hogy mutassa meg pár játékban a trükköket, tanítsa meg az alapokat. Ha érdekel a Guild Wars, a League of legends, akkor engem is kereshetsz PM-ben. Sok sikert!
2012. aug. 15. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Köszi kedves előző. Én most a League of Legendsben gondolkodok. Leginkább azért mert a barátom jó benne és a későbbiekben csatlakozhatnék a csapatukhoz (4en vannak szal szerintem majd örülnének), de mivel még teljesen kezdő vagyok így nem akarnám hogy lássa a bénázásom. Amúgymeg már próbáltam vele de nem nagyon tudott magyarázni és hát nem nagyon értettem meg a lényegét. És mostanában nemhiszem, de a kéőbbiekben ha lesz időm és neked is nagyon megköszönném ha segítenél (:
2012. aug. 15. 01:17
 10/17 anonim ***** válasza:

"Nagyon gáz amúgy ha egy nem túl népszerű ám csinos csaj játszik?"


Ilyen nem létezik vagy ha igen akkor olyan ronda mint a bűn

2012. aug. 15. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!