Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Minecraftban elmentem farkast...

Minecraftban elmentem farkast keresni, találtam is hármat, ám eltévedtem sajnos. Haljak meg, hogy a házamban az ágy mellé teleportáljak?

Figyelt kérdés
Tudom,hogy akkor az ágyunknál fogunk ébredni,de ahogy kerestem a házamat,volt nálam még 1 ágy,hogy átugorjam az éjszakákat,és azt mindig lebontottam reggel.Szóval még ha meghalok,a házamban az ágyam mellett fogok ébredni,vagy hogy van az?És a farkasok odateleportálnak?Előre is köszönöm a válaszotokat :)

2012. aug. 15. 11:57
 1/2 anonim válasza:
100%

A farkasok nem teleportálnak oda, csak ha már kutyák. egyébként nem, nem otthon fogsz ébredni. Én erre egy kis csalást szoktam alkalmazni, de akkor jó, ha kis területet jártál be. Az McEdit programmal lehet szerkeszteni a világot, de át tudjuk rakni a saját spawn pointunkat is. A program csak a lerenderelt (bejárt) részt mutatja, így nem nehéz megkeresni a saját házad. Itt bővebben válaszoltam:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__programok__3..

2012. aug. 16. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi szépen,amúgy már kutyák lettek a farkasok.Le is szedem rögtön ezt a programot,és mégegyszer köszi. :)
2012. aug. 16. 18:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!