Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » The Sims 3 és 4 darab kiegészi...

Witcher20 kérdése:

The Sims 3 és 4 darab kiegészitő feltelepítés után nagyon lassú, Miért van ez? Gép adatai lejebb.

Figyelt kérdés

*Geforce 9500M GS 512mb

*4GB Ram

*Core 2 Duo 2x2.0Ghz Cpu.


Válaszokat köszi előre is!



#lassúság #The-Sims3
2012. aug. 15. 15:06
 1/2 A kérdező kommentje:

Lassú: Lapszéli görgetésnél pl piciket megakad, Menet közben is 1,2mp re lefagy elég sűrűn...

A 3. fokozatnál is elég lassan megy az idő, és néha befagy 1,2mp re.

Betőltési és mentési idő is nagyon lassú.

2012. aug. 15. 15:09
 2/2 Susan98 ***** válasza:
Nekem szintén ez a problémám, de lehet rajta enyhíteni. Ha a gépen sok dolog van fent, alapjáraton lassítja, és mivel 4 kiegészítő van, az durva lassulást jelent, mivel sok helyet felemésztenek, és összetettebb is lesz a játék. Ha olyan várossal játszol, ami az alapjátékban van, az szintén lassítja, mivel hatalmasak. A hivatalos oldalon a Bazárban tölts le kicsi világokat, vagy a világteremtővel készíts magadnak. Tapasztalatból tudom, hogy ez sokat lendít az egészen. Remélem tudtam segíteni.
2012. aug. 29. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!