Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Másnak is lasú az aion install...

Másnak is lasú az aion installálsa, vagy csak nekem?

Figyelt kérdés
Lehuztam aiont, mert véltlnül uninstalálltam (ne kérdezzétek h h lehet véletlen, mert én sem tudom XP)és most már megy ráinstalállta. Amikor megnyitom az inditópaneljét ott van h start update. nagyon lasan tölti be. egész nap arra várok már reggel óta h betöltse. másnak is ilye lassú? lehet ellene vmit teni? én csa egy mezi 14 éve lány vagyok aki nem igazán mondható a technika ördögének. kérlek közember nyelvén válaszoljatok. köszikeeeee :D

2012. aug. 15. 16:45
 1/4 anonim ***** válasza:
milyen neted van? a jatek olyan 20 gb lehet, es az is lehet hogy rajtad kivul meg sokan toltik le az update-t es terhelt a szerver
2012. aug. 15. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
arról h min netem van halvány kék gőzöm sincs, de lehet h igazad van köszkee
2012. aug. 15. 18:27
 3/4 Üveges ***** válasza:
Most instalálás vagy letöltés?
2012. aug. 16. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
instalállásról volt szó de már meoldottam. újrainditottam a töltést és 20 perc mulva már jáccottammm iss
2012. aug. 17. 10:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!