Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Léci írnátok minecraft szerver...

Czirják György kérdése:

Léci írnátok minecraft szervereket és ha tudnátok olyat ami nem survival-ös hanem creativos írjátok már le?

Figyelt kérdés
2012. aug. 16. 09:37
 1/2 anonim válasza:
Sajnos én is ezt keresek. De a mai emberek része nem csinál ilyet. Survival survival,egy kalap szar. Amúgy próbáld meg a zombielandot az régen egy híres szerver volt. Csak hát adminok össze vesztek be vadult mindenki. Én nagyon ismert voltam ott de aztán kibannoltak mert telek határon kívül építettem. Most néha működik a szerver. Facebookon,és a neten meg tudod nézni. De nekem átlagba nem műxik:( én sem találok creatívos szervert. De ha gondolod össze foghatunk van néhány haverom aki creatívoskodik és csinálhatnánk egy szerót. Ha van skyped vegyél fel: bazsi1998
2012. aug. 16. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hu-Minecraft.
2012. aug. 16. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!