Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ismertek ilyen modot Minecraft...

Ismertek ilyen modot Minecrafthoz?

Figyelt kérdés

A lényeg annyi, hogy egy ilyen videósorozatba kezdünk barátommal és egy olyan mod kéne, amivel egy 3. gépet kameraként tudnánk használni.

Tehát gyorsgombokkal tudna váltani az emberek között. Pl ha F4et nyomok akkor engem mutat (vagyis mögöttem áll az a 3. gép), stb.

1.3.1-et használok, eredetiben

Köszi a segítséget :)



2012. aug. 16. 09:59
 1/8 anonim ***** válasza:
ezt max ugy oldhatjátok meg szerintem hogy mind a hárman felveszitek fraps-el vagy akármivel és összevágjátok!
2012. aug. 19. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Az ok az rendben van meg :D

Itt a gond h kulso nezet legyen ugy h csak kulon gep kelljen hozza kulon ember ne

2012. aug. 19. 13:37
 3/8 anonim ***** válasza:
próbáld ki a kamera studio modot asszem mez a neve de azzal akkor sem tudsze felvenni csak kamerabeáálítást állítani!
2012. aug. 19. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
nyomd be az F5-öt
2012. aug. 19. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Cam studiot majd megnezem am f5 tel zavaro h en viszont nem fpsbe latom

En siman szeretnek jatszani es azt szeretnem hogy egy masik gepen amin be vagyok jelentkezve azon kovessen engem kivulrol

2012. aug. 19. 22:51
 6/8 anonim ***** válasza:
Az amit te akarsz az kivitelezhetetlen!!!(Első voltam!)
2012. aug. 19. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Okes :( akkor meg keresgelem tovabb talan talalok de koszi a valaszokat :)
2012. aug. 20. 14:00
 8/8 anonim válasza:
Kérj fel egy másik embert az vegye fel és kövessen (szerintem csak így lehet megcsinálni)
2013. jún. 2. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!