Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Nektek is játszhatatlan a...

Nektek is játszhatatlan a Diablo 3 Skidrow?

Figyelt kérdés
Letöltöttem, felraktam. Elindítom és azt látom hogy minden egyes szörny kidob magából 2-3 tárgyat, rögtön fullos kardokat páncélokat, több ezer aranyat. Nézek, hogy most mi van, rögtön tele lesz a zsákom. Aztán lent a legelső küldetés, hogy védjem meg hidat támadóktól, de nem jön egy db támadó sem... ( a youtube-on láttam, hogy automatikusan lentről kellene hogy meginduljanak ) ha feljebb sétálok akkor meg elkezdenek özönleni és soha nem fogynak el. Állandóan újrateremnek. Ja és a vicc, hogy a Battlefield 3-at full HD-ben nyomom. Ez meg akadozik 3-5 másodpercenként. Szóval nektek is ilyen? Ugye nem rontottam el semmit? Persze azt elrontottam, hogy nem a boltban vettem :) de az pofátlanság, hogy 15 ezer Ft.

2012. aug. 16. 11:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez van, ezt kell szeretni. Tegnap óta van Diablo III Starter, amivel 8-10 szintet tudsz kipróbálni. És az a 15 már "csak" 13 (CDGalaxis).
2012. aug. 16. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mi az Starter ? :)
2012. aug. 16. 11:35
 3/4 A kérdező kommentje:
Már megnéztem, köszönöm!
2012. aug. 16. 11:37
 4/4 anonim ***** válasza:
szerintem annyira nem pofátlanság és egyébként jó helyen kell venni és akkor 11-ből simán megszerzed. elég sokat dolgoztak a játékon és mivel ők ebből élnek.. amúgy meg a wow még mindig drágább. az havidíjas.
2012. szept. 1. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!