Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szerintetek melyik jelenleg a...

Szerintetek melyik jelenleg a legfélelmetesebb PC-játék?

Figyelt kérdés
2012. aug. 16. 17:55
 1/9 anonim ***** válasza:
Amnesia - The dark descent
2012. aug. 16. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 XenoMorph ***** válasza:
16%

Kétlem. Elavult grafika, rövid játékélmény és a szörnyekkel nem lehet harcolni.


L4D2-t próbáld ki. talán nem a legfélelmetesebb de nagyon jó játékélmény.

2012. aug. 16. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
l4d2 hol ijesztő ? Még csak nem is horror játék. Kérdező Szerintem Amnesia de ott van a silent hill ,dead space 2 illetve talán a manhunt 2 bár annak csak az elejével játszottam.
2012. aug. 16. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Tóth Szabolcs (RoMe ***** válasza:

többet is mondok:


Amnesia The Dark Descent,Penumbra 1-2,Dead Space 1-2

és az ingyenesen letölthető The Witch

2012. aug. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Tóth Szabolcs (RoMe ***** válasza:
ja és Silent Hill
2012. aug. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

ezek közül megvan l4d2 több 10 óra játékidővel, amnesiával pár órát játszottam eddig (annál a résznél tartok amikor bejutok a finomítóba, ahol a bazinagy boros hordók vannak, addig), többit nem próbáltam. l4d2 jó, de nem ez a kategória, amnesiára viszont mindenki mondja hogy hú de félelmetes...összefosod magad. 2 egymást követő éjszaka játszottam amnesiával, szal az élmény megvolt, ritkábban észrevettem hogy remeg a kezem, de különösebben nem féltem tőle, szóval nem lettem tőle paranoiás, engem annyira nem fogott meg az amnesia, számomra nem volt az a "fosatós" kategória. szimplán megijedtem párszor de azért észben tartottam hogy "ez csak egy játék...ez csak egy játék" és sikerült mindig nyugodtnak maradnom.olyan játékkal szeretnék játszani amitől konkrétan félni fogok (haver úgy fél amnesiától, hogy játszott vele kb fél órát és azután letette és azt mondta hogy elég volt ő többet nem játszik vele) és még érdekelt vagyok a folytatásában, nem is fogom abbahagyni a finomítónál


nah izzasszatok meg

2012. aug. 17. 00:38
 7/9 anonim ***** válasza:
Talán a Slender, de abból csak az alap, mert a többi (hospice, sanatoruim) kb semmi. Mondjuk én ettől csak néha megijedtem, de eddig ez a legfélelmetesebb játék, amivel játszottam.
2012. szept. 8. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Revenge of the Sunfish :D
2012. szept. 19. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Az amnesiat még nem próbáltam,de szerintem próbáld ki a FEAR-t,nekem bejött.
2012. szept. 22. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!