Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A sims 3 világ körül-ben...

A sims 3 világ körül-ben nektárkészítő gépet akartam venni de ahhoz Franciaországba kell bemennem. Máshogy nem lehet venni?

Figyelt kérdés
Lehet venni Sunset valley-ben valahol? Vagy én nem tudok a vásárlás módban venni? HA igen légyszi írjátok le hogy pontosan hol keressem!!!!

2012. aug. 16. 18:29
 1/6 anonim ***** válasza:

Egyedi tartalomként be lehet tenni játékba, hogy a boltban megvehesd ezeket. Ugyanígy be lehet tenni, hogy az összes hal, gyümölcs és könyv is a boltban legyen.

Nem tudom, honnan töltöttem már le, de ha kéred, elküldöm neked emailben.

Package formátumban vannak.

2012. aug. 16. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Lunala ***** válasza:
Ha beírod a testingcheatsenabled true kódot, majd a buydebug kódot, akkor meg lehet venni a Vásárlás módban :)
2012. aug. 16. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 gumilabda ***** válasza:
Ha nincs elég pénzed a nyaralásra nyomd le ctrl, shift és a c gombot.Meg jelenik egy kék mező oda írd be a következőt: motherlode. Utána enter. Ez azért fontos mert kapsz 50000 simelont. Majd menny az eszköztárba, és menj a telefonra. Ott van hogy utazás. Menj Franciaországba és ott keresd meg a nektáros épületet. Majd menj a pénztárhoz, és ott van hogy vásároljon. Menj rá megjelenik egy ablak és utána menj a leges leg aljára. Ott van egy nektárkészítő gép. Ha nincs elég pénzed rá akkor megint ctrl, shift c, és motherlode. Utána vedd meg. Menj az eszköztárba és hazaút. Természetesen ha csak akarod! Ne ijedj meg ha nem találod az eszköztárban. Ha haza mentél akkor menj a vásárlás módba és, menj a családi eszköztárna és ott megtalálod. Ha akarsz menj az építés módba és ott van hogy pincék. Akkor még pincéd is lehet.
2012. aug. 26. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 LunaLovegood ***** válasza:
Ugyanaz mint amit lunala írt...
2012. szept. 4. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 gumilabda ***** válasza:
Írd be h testingcheatsenabled true és utána azt h buydebug! Ezt a csalókód ablakba amelyet így kell megnyitni: ctrl+shift+c! Majd menj a vásárlás módba és görgess lefele mindent megtalálsz még a nektárkészítőt is! Én így vettem felvágós állatágyat meg mindent!
2013. jan. 5. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
lehet máshogy venni: a debug menüben az egyéb objektumok között van.
2016. máj. 2. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!