Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyik a legjobb GTA?

Melyik a legjobb GTA?

Figyelt kérdés
Most akarok venni,de azt se tudom még mit ell csinálni,ha lehet azt is elmagyaráznátok?:)

2012. aug. 16. 19:48
1 2 3
 1/24 anonim válasza:
a 4es
2012. aug. 16. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 mrplaythegame ***** válasza:
92%

egyértelműen a San Andreas én azért nem birom annyira a 4-et

mert olyan szürke a város meg nincsen földút se erdő meg ilyenek mivel new yorkban játszódik. szóval szerintem tutira san andreas! az a legjobb!

2012. aug. 16. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
38%
vice city volt a legjobb de a gta 4 mondanám mert annyival újabb hogy sokkal élvezhetőbb ezek után meg jön a sa :D
2012. aug. 16. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
91%

én is San Andreas-ra szavazok.

a 4 nagy visszalépés

2012. aug. 16. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
30%
Szerintem a 4 méghozzá a realista hozzáállás miatt, minden sokkal földhözragadtabb, mint a többi (igencsak árkád) GTA esetén.
2012. aug. 16. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim válasza:
62%
Szerintem az 5 ''lessz'' Visszmegy egy új Los Santos ba... Jobb grafikával és olyasmi történettel mint a San Andreas az eddigi gta lessz szerintem .Remélem hogy belehet majd járni az egész San Andreas térképet , megfogom nézni majd az új groove streetet !
2012. aug. 16. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan már a 4-es hogy a francba lenne már jobb a San Andreasnál amikor 1000-szer több dolgot lehet csinálni a San Andreasban?Azért a grafika ne butítson már el ennyire titeket,csak azért mert élethűbben néz ki nem jelenti azt hogy jobb is a SA-nál.Ég és föld a különbség kettejük között
2012. aug. 16. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
91%

San Andreas szerintem.


A 4 városias hangulata jól hangzik, de a megvalósítása nem élethű, akkor lenne jó ez a téma, ha szabadon minden épületbe belehetne menni, de ugye az rengeteg fejlesztési idő, hogyha változatosságra is törekednek...


Bízom benne, hogy az 5. rész a jó grafika mellett, az élvezetes játékélményre is törekedik.


Legjobb hangulata a 2. résznek volt szerintem, hiába régi és felülnézetes... nekem az örök kedvenc.

2012. aug. 16. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
25%
hangulatba szerintem vice city a legjobb a SA sokat játszottam nagyon bejön a pályára viszont a 4 nagyon realisztikus lett és mai szemmel az a legjobb tudom nem minden a grafika de nagyon sokat dob rajta.
2012. aug. 16. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
23%
Énis a 4-re szavazok!
2012. aug. 17. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!