Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Valaki segítsen egy régi RTS...

Valaki segítsen egy régi RTS játék nevét keresem! Valaki esetleg tudja a címét? Alul bővebben.

Figyelt kérdés
Egy régi nekem teljesen magyar nyelvű játék volt. a játék különlegessége az volt hogy a nyersanyagot külön épületekben egyre jobbra kellett dolgozni és majd legyőzni az ellenséget. pl. Bányában kiszedték a vasat aztán átkellett vinni a kohóba majd a nyersvasat a fegyver kovácshoz manuálisan. olyan 2000 körül játszottam vele.

2012. aug. 16. 21:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Hello lövésem sincs hogy mi lehet a játék de itt van pár rts [link]
2012. aug. 16. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
így egy + segítséget tudok adni. Történelmi kategóriájú volt és az 1600-1800 körüli években játszódott a sztori amúgy köszi a listát ha lesz idő tuti végigszemezgetem
2012. aug. 16. 23:06
 3/4 A kérdező kommentje:

http://www.youtube.com/watch?v=TnYOuPFcKPY


Erre hasonlít de ugye ez nem az :)

2012. aug. 16. 23:07
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi segített a listád Knights And Merchants volt az magyarosítva. A lista elküldött youtubera amin 3-4 vidiajánlás után kihozta :D a vakszerencse nagyon köszi a helpet
2012. aug. 16. 23:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!