Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Van egy óriási Gondom a...

Van egy óriási Gondom a Playstation 3 konzolommal? (többi lent)

Figyelt kérdés
Az a lényeg, hogy egyszer szerintem rosszul kapcsoltam ki, mindegy, de amikor bekapcsolom akkor ki hozza azt a 2 to 3 hours to complete izét, és ha a nemre megyek akkor behozza a playstation 3 háttérképet, a vonalakat, és nagyon sokáig nem történik semmi, néha eljutok a felhasználó kiválasztásig, és ha kiválasztom a felhasználómat, akkor megint sokáig cask a vonalak mennek, és hirtelen megállnak, lefagy.... Már probáltam hogy kihuzok hátul, probáltam hogy nagyon sokáig nyomom a kikapcs gombot, és akkor ujra kezdődik minden!!!, ha meg a 2 to 3 hours to complete-nél az igenre megyek akkor van olyan hogy elkezd tölteni, és amikor betöltött ujra kezdődik az egész folyamat, mármint hogy kiirja hogy 2-3hours to complete, és van olyan amikor meg else kezdi tölteni a 2-3 hours to completet, hanem cask ugy befagy és fekete minden, és kikapcsolom és KEZDŐDIK MINDEN ELŐRŐL, én meg már belefásulok hogy nem tudok belépni PS3-omra, Légyszives segitsetek, ha tudtok, vagy ha szervizbe megtudják csinálni akkor azt is mondjátok NAGYON FONTOS NAGYON!!!

2012. aug. 17. 13:59
 1/7 anonim ***** válasza:
azt leglább tudod mit jelent a 2to 3 hours complete? azt jelenti 2-3 óra hogy kész legyen. lehet frissít vagy valami
2012. aug. 17. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

de ha mondom hogy nem megy végig mert mindig lefagy???

de azért köszi és amugy tudom mit jelent....

2012. aug. 17. 14:25
 3/7 anonim ***** válasza:
Szervíz egyértelműen.
2012. aug. 17. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
és merre találhatok playstation3 szervizet magyarországon? Csak Budapesten van?
2012. aug. 18. 09:14
 5/7 anonim ***** válasza:
Hol vetted? Oda nem tudod visszavinni, hogy max küldjék ők szervízbe?
2012. aug. 18. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Konzol világból vettük:S
2012. aug. 18. 10:04
 7/7 anonim ***** válasza:
És mit tökölsz? Hívd fel őket, hogy para van. Az a bolt rendben van.
2012. aug. 18. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!