Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Skyrim ben miután már megöltem...

Skyrim ben miután már megöltem alduin t azután hol találom delphine t? mert ott riverwood ban nem.

Figyelt kérdés
ja és még az elder scroll al mit tudok kezdeni most hogy már nem kell semmire?

2012. aug. 17. 17:26
 1/6 anonim ***** válasza:

Velem is ez volt, meg kell ölni Pharturax-ot :( és akkor ad egy olyan questet, hogy Bring a follower to delphine... (Sky Heaven Temple)


A Scroll-t én pedig eladtam annak az Orcnak 2500Gold-ért a Winterhol-i Collegba, ott a könyvtárba...

2012. aug. 19. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mellesleg Paarthurnax-ot a Throat Of The World nevű helynél találod.(A Greybeards-ok fölött kicsivel...)
2012. aug. 19. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De már el is ment az a küldim hogy öljem meg Pharturax ot nem lehet valahogy úgy megoldani hogy az túlélje?és az elder scroll eladásához nem kell semmi küldi se semmi csak el kell adnom?
2012. aug. 21. 10:20
 4/6 Lunala ***** válasza:

Ha ezt a kódot beírod: setstage MQPaarthurnax 100

Akkor a feladat kész lesz, a Blades-ek újra szóba állnak veled, és a Grey Beards-esek is tovább támogatnak.

2012. aug. 21. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
box on tolom szóval nehezen:D de már nincs meg az a küldi nem írja hogy kill Paarthurnax akkor is jó?
2012. aug. 21. 10:37
 6/6 Lunala ***** válasza:
Nos, akkor csak menj fel a hegyre, amit hamster4 említett, majd öld meg Paarthurnax-ot. Bár a listában nincs ott a quest, ahogy megölöd, kiírja, hogy kész és beszélj Esbern-el.(Ha megölted a sárkányt, a Grey Beards-ek nem állnak szóba veled többet, így érdemesebb előbb kifaggatni őket minden fellelhető szó helyéről :))
2012. aug. 21. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!