Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mitől omlik össze a Sims 3 a...

Mitől omlik össze a Sims 3 a gépemen?

Figyelt kérdés
Szerintem a gépem elég erős hozzá, de x percenként összeomlik a játék.

2012. aug. 17. 18:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Márpedig akkor mégsem elég erős. Írd le milyen géped van, akkor talán segíteni is tudunk, hogy mivel van a gond.
2012. aug. 17. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Processzor: i5-ös, 2,67 GHz

Memória: 4GB ddr3 (+ 4 GB virtuális memória)

Videókártya: NVIDIA GeForce GT 540M, 1 GB memóriával

Van elég hely a merevlemezen.

2012. aug. 17. 20:15
 3/7 A kérdező kommentje:
gondoltam arra, hogy túlmelegszik, de a gép nem forró, és csak a játék omlik össze, semmi más
2012. aug. 17. 20:16
 4/7 anonim ***** válasza:

Most jutott eszembe a barátomnak a vistáján volt hasonló gond, mióta win7 van nincs ez. Esetleg driver frissítés?

Vagy maga a játék rossz, ha nem eredeti és rossz verzió.

2012. aug. 17. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
nem, eredeti a játék.
2012. aug. 17. 22:46
 6/7 anonim válasza:
Van valami egyedi tartalmad a játékhoz? Azok nagyon sokszor okoznak ilyen problémát. Régen nekem is ezt csinálta. Letöltöttem hozzá egy Sims 3 Repair Utility nevű programot, és azzal működik. Elindítod a programot, rákattintasz felül arra, hogy Tools, majd oda viszed az egeret a Launch game felirathoz, és arra kattintasz, hogy Safe mode. Ilyenkor elindul a Sims, csak az egyedi tartalmak nélkül, és így talán nem omlik össze a játék. Emellett a MySims nevű oldal interaktívjában is nagyon sok hasznos dolgot olvashatsz erről. Ha jól emlékszem én is arról az oldalról találtam meg ezt a programot. Remélem segítettem :D
2012. aug. 18. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm, ezt kipróbálom
2012. aug. 20. 15:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!