Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Shakes And Fidget játékban...

A Shakes And Fidget játékban 153-as harcos vagyok, és még sose volt epikus fegyverem, kazikba se kapok soha, velem egy szintűeknek pedig van, hogy szerezhetnék, és nekem miért nem volt soha?

Figyelt kérdés

2012. aug. 17. 19:01
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
menj a misztikus tlótyóba 50 % hogy találsz ( küldeésen találod kulcsát) a fogadóban van egy kis fehér wc felirat arra menj, dobj be cuccokat megtelik tartály lehúzod több mint valószintű epikus cuccot kapsz vagy spontán a kazikban
2012. aug. 20. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
tudom,már 100-as szinten megszereztem a klotyót,kaptam is pár epikus tárgyat,de epikus FEGYVERT még nem,és az van mindenkinek
2012. aug. 22. 13:07
 3/6 pucca555 válasza:
Hello! Én még "csak" 73. szintű vagyok s8-on, de még én sem kaptam epic fegyvert. Más epic cuccot már igen. Régebben játszottam más szerveren is, ott meg szinte csak azokat kaptam... játék, nameg szerencse függő hogy mit kapsz! :)
2013. jan. 29. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerencse kérdése.Előbb utóbb adni fog.Én s8-on 176-os vagyok,és az első kazi első szörnye epic fegyvert dobott. Azóta összesen kettőt kaptam,kazikból,szóval nem olyan könnyű szerezni,csak szerencse kell hozzá :)
2014. jan. 5. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
már 260-as vagyok,és 100 szint alatt jött egy pár epic :D
2014. jan. 18. 17:14
 6/6 anonim válasza:
én 88-as harcos vok s9-en és nagyon sokszor kapok eposzi fegyót
2014. dec. 19. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!