Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért izgatja ennyire a...

Miért izgatja ennyire a szüleimet a játékok korhatárjelzése (lent bőven)?

Figyelt kérdés
Lehet hogy nem a legmegfelelőbb topic ahova írnom kéne de talán megteszi. Anyám rengeteget problémázik, mert hogy pl. a Skyrim, Fallout 3, Fallout New Vegas, stb. nem nekem való.(14 vagyok és igen, tudom hogy a fent említett game-k 18-as jelzést kaptak). Olyan zavaró hogy a környezetemben pl. osztálytársaim tolják a Dead Space-t, CoD 5-6-7-8-at, stb. Persze nézi hogy mivel játszom. Keresztapámtól végre megkaptam a Fallout 3-at amire annyit vágytam. De anyám nem engedte meg, úgyhogy unokaöcsémnek(aki 12)adtam, mert neki megvan engedve... Szóval... Nem tudtok valami tanácsot adni hogy, hogy vehetem rá anyámat hogy engedje? Mert engem pl. nem zavar ha egy játékban valaminek szétlövik a fejét (Legalábbis a Falloutban nem.) Na tudtok segíteni?

2012. aug. 17. 19:31
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Mond meg az anyukádnak hogy túlsok tévét néz!! ;-)

Csak félt igazából!

De mond meg neki ne nézzen annyi tv-t !

2012. aug. 17. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Ha azt mondom, hogy ne nézzen annyi tv-t még pofon is vág. De hogy magyarázzam el neki hogy ez engem nem zavar, ha pl. durva a játék?
2012. aug. 17. 19:43
 3/17 anonim ***** válasza:
Tök jó hogy neked ilyen kocka környezted van irigyellek érte :/ .Amúgy az itt felsorolt játékok egytől egyig igénylik az angol tudást (ahhoz hogy megfelelően élvezd). Mondd meg anyukádéknak hogy ezt vegyék figyelembe :D
2012. aug. 17. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Sajnos nem tudok segíteni játszd titokban de elég durva hogy ilyen komolyan veszi a dolgokat akkor nem enged megnézni egy 16-os filmet-se az már nem semmi
2012. aug. 17. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Hát nekem mindig szarnak rá hogy mit nézek/mivel játszok egyszerű: vedd ki a vért a játékból és nincs mibe belekötnie!
2012. aug. 17. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Ha jó helyen veszed a játékokat akkor nem lehet nagy gond mert PL: az én Skyrim-em Xbox360-ra 15 korhatár van.És Fallout 3 Goty-ból is láttam 15-16 korhatárosat már nem emlékszem pontosan de tutira van.Nyugodtan mond meg anyukádnak hogy a híradóban nap mint nap több erőszakot látni mint a játékokban.A játékok nem fognak elrontani téged sem és a személyiséged sem.
2012. aug. 17. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Az a baj hogy anyád totálisan manipulálva van a média által.Azt hiszi hogy a játékok rossz hatással vannak a gyerekekre pedig ez NEM igaz


Ha egy gyerek elkezd mészárolni az utcán gépfegyverrel,azt nem azért teszi mert a GTA 3-al játszott.Az egy dolog hogy a GTA 3-ból vette az ötletet,de az okát nem ott kell keresni.Aki ilyet követ el azt lelkileg tönkre tették az emberek,például ha az iskolában állandóan szívatták stb később ez kiválthatja belőle a gyilkológépet


10 éves koromban olyan játékokkal játszottam mint a Resident Evil 2 stb mégsem gyilkoltam még embert de még a szúnyogot sem bírnám megölni mert lelkiismeretfurdallásom lenne pedig 24 éves vagyok.Mégis imádom a véres játékokat de sose ölnék meg embert.Ha meg mégis azt NEM a játék váltaná ki belőlem,ESETLEG csak ötletet merítenék belőle,de ígyis úgy is megölném azt akit megakarok.Ennyit erről

2012. aug. 17. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:
Csak mutasd meg neki az eddig érkezett válaszokat.
2012. aug. 17. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Csak a postal2-t ne mutasd meg neki soha :D
2012. aug. 18. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Postal-al nem szándékoztam játszani, szerintem az azért sok lenne... De igazatok lehet... Am az angol tudás megvan hozzá, de szerintem elbeszélgetek anyámmal erről
2012. aug. 18. 12:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!