Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Nem megy az Assasin's Creed...

Nem megy az Assasin's Creed Brotherhood Multiplayer, de miért?

Figyelt kérdés
na szóval, még régebben vettem meg a játékot, úgy kb 4 hónapja, de csak most nézegettem a videók között hogy milyen f*sza a multiplayer-es része. Regisztráltam erre az Uplayre és ott rámentem arra a menüpontra hogy Games, ott rákattintottam a Brotherhoodra. Kérte a CD-KEY-t, és én le is írtam azt a kódot ami a kézikönyvömön van, de elvileg egy másik felhasználó már használja. Pedig én biztos hogy senkinek nem adtam meg! Mit tehetek, hogy tudjak Multizni?

2012. aug. 18. 00:42
 1/6 anonim ***** válasza:
lehet feltörték... amúgy a broderhood nem a legújabb ac, ezért gondolom kevesebben játszanak vele... egy ismerősömnek megvan, és mondta, hogy már meg se éri multi-zni, mert nem talál elég játékost...
2012. aug. 18. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Azért ha valaki tud a problémámra megoldást az kérem szóljon.

Tudom hogy nem ez a legújabb, hanem az AC Revelations,de az viszont havertól van meg és nincs hozzá kódom :D

2012. aug. 18. 01:03
 3/6 anonim válasza:
biztos, hogy nem regisztráltál régebben? mert a singleplayerhez is kéri a kulcsot szóval lehet hogy már megadtad csak elfelejtetted
2012. aug. 20. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Az összes e-mail címemmel megpróbáltam de egyikkel sem regisztráltam. Gondoltam rá hogy írok levelet de az angol tudásom egyenlő a 0-val...
2012. aug. 20. 13:47
 5/6 anonim válasza:
Én illegalisan tötöttem le :D (revelations,brotherhood és ac 3 meg iso ban van elobb ki kell rakni cd re és játszhatom persze az is illegal :D ) am ac revelations: multira klikk és ''Logging in to Ubisoft server, please wait....'' egész nap ez megy :D brotherhoodba aszongya nem jelentkeztem be (BE JELENTKEZTEM MÁÁ')
2013. szept. 20. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Vandor95 válasza:

Sziasztok!

assassin's creed brotherhood/assassin's creed revelations eredeti cd-s játékosok vannak itt?

A kérdésre hogy választ adjak, a cd-d már megvolt, mikor regisztráltál? Mert ha az nélkül hoztad létre a fiókot, felejtsd el, és csinálj másikat. Ha már aktiváltad a cd-t, akkor bajban vagy..

2015. ápr. 17. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!