Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Grand Theft Auto IV Multiplaye...

Grand Theft Auto IV Multiplayer Nem indul?

Figyelt kérdés

Sziasztok, ma felraktam a GTA IV -et eredetibe van meg, sikeresen regisztráltam a termékkódot, és az új patchnek köszönhetően, már nem kell Rock Star Social Clubból indítani a játékot, ha nem eljön egy kis ablak, beírom az email-t és a jelszót, PLAY-re kattintva elindítom a Singe, illetve a Multiplayer módot is, eddig jó lenne, csak beírom az adatokat, rákattintok arra, hogy PLAY és bármennyit is várok semmi sem történik, nem nyitja meg, újra telepítettem kétszer is, ugyan ez

ilyenkor mi a teendő? Forumon nem találtam semmi felhasználható megoldást. előre köszi

Config

Processor : AMD Phenom II x4 840 3,2Ghz

Vga: Sapphire Radeon 5670 1Gb GDDR5

Ram: Kingston 1600Mhz 2x4Gb CL9

Alaplap: ASRock N68C-S UCC Dual Channel


2012. aug. 18. 14:30
 1/1 anonim ***** válasza:

Gondolom már megoldódott,de lehet másnak is előjött.

Inditáskor a steam letoltene vmit,azt engedéjezd es jo lesz (nekem a dx et rakta ujra.)

2014. nov. 28. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!