Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Xbox 360-on megnyertem a...

Exant kérdése:

Xbox 360-on megnyertem a 2K12-s My Player-es [NBA] bajnokságot és az utolsó nyertes meccs után amikor a kilépésre megyek, hogy vissza rakjon a my player-es menübe, LEFAGY a játék. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ezt már megcsinálta 8-szor. A 4. után kikaptam, akkor betöltött normálisan. Utána akárhányszor nyertem (mivel még volt lehetőségem, mert a valóság alapján 4 nyert meccsig megy a játék és 3:1-re vezettem.) mindig lefagyott.
2012. aug. 18. 15:52
 1/1 anonim ***** válasza:
Ugyan ez van nálam is meg haveromnál is én PC ő XBOX, 8. szezonomat játszom abból 6x nagydöntős voltam mindig megnyertem és lefagyott szóval egyet se tudtam nyerni mert ha veszítettem tovább engedett, de ugyanakkor játszottam az NBA creating a legends, Lebron James myplayerrel ott egyből bajnok tudtam lenni lefagyás nélkül
2012. aug. 27. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!