Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A GTA San Andreas-hoz létezik...

A GTA San Andreas-hoz létezik olyan mod, amely egyszerre lecseréli a játék autókollekcióját?

Figyelt kérdés
Sok oldalon foglalkoznak azzal hogy a játékhoz különféle autókat, járműveket és egyéb dolgokat lehet letölteni aztán kicserélni. Ehhez egy programot lehet letölteni amely az IMGTool névre hallgat, de ezzel csak egyenként lehet a letöltött járműveket telepíteni. Nincsen valamilyen olyan pack amely egyszerre cserél le vagy 80 autót egy telepítés segítségével? Letöltöttem rengeteg járművet, de egyenként beletenni hihetetlenül nagy feladat és azt szeretném megkérdezni, hogy volna-e olyan mod amely telepítéssel oldja meg az autók kicserélését. Keresgéltem de egyenlőre nem találtam. Aki tud ilyet kérem linkelje be nekem ahonnan letölthetném. Köszönöm szépen előre is.
2012. aug. 19. 12:15
 1/5 anonim ***** válasza:

Van ilyen

[link]

2012. aug. 19. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm szépen :) Kipróbálom, remélem működni fog.:)
2012. aug. 19. 12:27
 3/5 A kérdező kommentje:
működik tökéletesen és nagyon jó, köszi még1szer :)
2012. aug. 19. 13:57
 4/5 anonim ***** válasza:

Bár nemigazán bírom, de lényegében megfelel az elvárásodnak!

Linkelni telóról nemtudok de itt a neve:

San Andreas Modern Mod V2

2012. aug. 19. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 toth.peter ***** válasza:
menj el északra és olyan autókat találsz...
2012. aug. 27. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!