Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Gta 4 ben a térkép csak 2...

Gta 4 ben a térkép csak 2 dolgot mutat mintha feladat lenne. A frissen szerzett házat, és egy alagsori fegyverboltot. Mit kell tennem? Többi lent.

Figyelt kérdés

Kb. itt járok: Kinyírtam Playboy X-et és most megkaptam a házát elvileg.. és ezt a házat mutatja feladatnak ill. azt a kis fegyverboltot.

Talán vennem kéne valamit a fegyverboltban vagy mi lehet.. így nem tudok tovább jutni..



2012. aug. 19. 21:18
 1/2 anonim ***** válasza:

Ez programhiba lehet, nem a játékmenettel van gond. Miután kinyírod X-et vége a küldinek és elmentheted a játékot X kéglijében..normális esetben. Gondolom Pc-n játszol(?)..

Én Xbox-on játszottam végig és hát, voltak furcsa dolgok, pl. nem tudtam felmászni a létrán és egyéb nyalánkságok, ez elég idegesítő küldetés közben! Bugos az egész mint tudjuk. Én azt javaslom, kezd elölről a küldetést.

2012. aug. 19. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Pc-n játszom. Hm hát ez így tényleg elég tré..
2012. aug. 19. 21:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!