Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi a különbség a Tört és az...

Áron709 kérdése:

Mi a különbség a Tört és az eredeti world of warcraft között?

Figyelt kérdés
2012. aug. 19. 23:45
 1/8 anonim válasza:
38%

az egyik kibaxott drága a másik meg ingyé van...:)...

kb ennyi ...:D...:)...

2012. aug. 19. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

Hali!

Igazából csak annyi hogy az eredetin több millió ember játszik míg egy (magyar)tört szerveren max 5-6 ezren.

2012. aug. 20. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
előző 2 látszik törtös nos eredetin mindig a legújabb patch megy törtön tovább tart át állni és a legfontosabb hogy minden működik és nem bugos (még törtön 1 csomó quest az) minta más játékkal játszanál.
2012. aug. 20. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
igen igazuk van az előttem szólóknak
2012. aug. 20. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ki lehet próbálni triállal az eredetit, sírnának érte a törtösök annyival jobb. (én is törtszerveren játszok, de egy évig voltam eredetin)
2012. aug. 20. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
a legfontosabb kulonbseg hogy eredetin normalis felnott jatekosok vannak, mig torton 1 rakas 10 eves nyafogo pistike
2012. aug. 20. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2012. aug. 20. 18:44
 8/8 anonim ***** válasza:
Rengeteg.....a tört szerók sem rosszak nem azt mondom, sőt először lehet azon érdemes megnézni a játékot. De az eredeti kismilliószor jobb. Az egy dolog hogy nincs lagg, meg hírtelen kidobások de vhogy az egész más főleg mert hogy a fasza és látványos questek nagy százaléka a törtön bugos.
2012. aug. 21. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!