Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Darksiders2 probléma. Valaki...

Jakus Tamás kérdése:

Darksiders2 probléma. Valaki ismeri a megoldást?

Figyelt kérdés

Elég friss játék a Darksiders 2. Ha jól tudom van pár hibája is de amibe én futottam bele azzal csak 1 oldalon találkoztam és arra sem kapott választ a kérdező.

A bogár boss-al ( karkinos ) folytatott harc alapja hogy a plafonról lehulló kő szerű petéket hozzá kell vágni, Ettől felborul és aprítható. Sajnos nekem ezt nem csinálja. Akármilyen szögből és távolságom vágom hozzá a petét.

próbáltam újratelepíteni de az sem használt. Mit tegyek?



2012. aug. 20. 09:13
 1/1 anonim ***** válasza:
Ez egy bug. Szóval vagy kénytelen leszel addig próbálkozni amig nem sikerül vagy addig csinálj mellékküldetéseket. Már dolgoznak elvileg a javitáson amiben kilesz javitva ez a hiba. Bár nem tom, már van 1.1-es nekem fent, de hogy az kijavitotta-e fogalmam nincs, én simán megcsináltam pár perc allatt azt a részt. Talán rakd fel a patchet hát ha segit.
2012. aug. 20. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!