Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan tudok pénzt levenni a...

Hogyan tudok pénzt levenni a Bwin-ről?

Figyelt kérdés
Azt hallottam, hogy ha van egy felhasználóm az én adataimmal, és másnak a kártyájáról utalok a bwinemre, és mondjuk nyerek 10 ezer ft-ot, és le szeretném venni, akkor csak arra a kártyára utalhatok-e vissza ahonnan utaltam, de akkor meg az adataim egyeznek és ezt nem lehet elvileg. Ez igaz? Nem tudok másik számlára utalni, nem lehet úgy levenni, hogy más utal nekem és egy másik számlára utalom?

2012. aug. 20. 19:00
 1/1 anonim válasza:

A legtöbb terem (szinte mindegyik) a biztonságot figyelembe véve úgy áll hozzá ezekhez a kérdésekhez, hogy a befizetéskor rugalmasabbak, a kifizetéskor körültekintőbbek.


Befizetés nélkül nem tudsz kiutalni. Befizetni minden esetben célszerű a saját számlaszámodról, ellenkező esetben a nem egyező adatok miatt elutasíthatják a kifizetést.


Nem tudom, mi lehet az oka annak, hogy nem akarsz / tudsz te magad befizetni, ma már számos lehetőség adott, persze az alap, hogy 18+ legyél.


Még egy megoldás van: a haverod nevében játszhatsz, létrehoztok neki egy fiókot. Ám ezt sem tanácsolom, mert számos buktatója lehet és nem is támogatott, lebukás esetén örök kitiltás vár rátok.

2012. aug. 23. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!