Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan lehet belépni a minecra...

Hogyan lehet belépni a minecraftba?

Figyelt kérdés
Letöltöttem a játékot beléptem és kéri a felhasználónevet,jelszót beírtam mindent ahogy szerettem volna és kiírja hogy "Error connenting to server" ilyenkor mit kellene tennem ?

2012. aug. 21. 03:27
 1/2 Mészáros Benjamin ***** válasza:
A szövegből itélve nem eredeti a minecraftod.Na most nem kell semmit se beírni rámész a játékra ott rámész hogy login.Ezután a játék kidob eléd két vàlasztást.A try again és a play offlinet.A másodikra kell rámenned és el is indul a játék. Ha szeretnél ruhát is berakni ahhoz meg kell venned az egész játékot sajna :( Reméllem segitettem
2012. aug. 21. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

"a szövegből ítélve" valami gond lehet a neteddel vagy a minecraft al de ha akarod adok egy tört klienst (írj privátban)

U.I. 1# A User Not Premium ra gondoltál?;)

2012. aug. 22. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!