Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szerintetek melyik jatekot...

Ilyes levente54 kérdése:

Szerintetek melyik jatekot instalaljam fel a gepemre a Call of Dutyt vagy a Return to castle Wolfensteint?

Figyelt kérdés
Melyik a jobb?
2012. aug. 21. 09:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Wolfenstein a jobb.
2012. aug. 21. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

?? Ezt kajak nem értem :D. Ha megvetted mindkét játékot, akkor tedd fel mindkettőt xD.

HA meg Olcsó János vagy, és loptad a játékot akkor nem teljesen mindegy? Egy filléredbe nem került, mert ingyen töltötted (loptad).

Amúgy a Call of Duty jobb játék.

2012. aug. 21. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
NEm kellet meg vegyem nem loptam hanem egyik haverom adta ide mind a ketot es azert kerdeztem mert ket jatek mar nem fer fel a gepemre csak az egyik !:( Ezert kerdeztem hogy melyik a jobb!
2012. aug. 21. 11:27
 4/5 anonim ***** válasza:
wolfeinstein
2012. aug. 30. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Wolfenstein2000 ***** válasza:

egyiket felteszed, végigtolod, és felteszed a másikat.

amúgy attól függ hogy melyik CoD, mert a Black Ops szerintem az egyetlen CoD ami miatt elszalasztanám a Return to Castle Wolfenstein játékot.

a Wolfensteinnel utoljára 2005-ben játszottam úgy 8 évesen, és befostam, a CoD-al 2008-ban ismerkedtem meg (CoD 2), éshát a 2 gém a stílusában ugyan az, nincs különösebb történet a világháborún kívül, de a RtCW-ben vannak zombis részek amikért kifejezetten odáig voltam (persze nem 2005-ben hanem amikor 2010-ben levettem a polcról). amúgy a RtCW-nek 2012-ben azaz idén megszűnt az öszes multiplayer szervere tavasszal, de ez nem jelenti azt hogy nincsenek közösségek akik privát szervert futtatnak.

2012. szept. 18. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!