Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Help! Hatalmas minecraft...

Help! Hatalmas minecraft probléma!?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy nagyon sokat szervereztem ediig és most meguntam és egyet survivalozni akarok de amikor betölt a mapom simán megy minden fát vágok építek stb majd ha kilépek és újra de azok a fák amiket kivágtam visszanőnek a házam meg eltűnik tehát úgy csinál a map mintha nem is játszottam volna rajta ja és amikor újra belépek beleesek a semmibe :// ez a hiba kb azóta van amióta felraktam a sims 2 összes kiegészítőjét de az teljesen normálisan fut szval nem értem :// meg nem is azon a merevlemezen van mint a minecraft :(((( segítsetek lécci
2012. aug. 21. 13:58
 1/4 gaxal ***** válasza:

a kiegészítők törtek vagy eredetiek?

A minecraftod eredeti vagy tört?

2012. aug. 21. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
a minecraftom hu-minecraftos a kiegészítők között pedig van eredeti is meg letöltött is
2012. aug. 21. 14:42
 3/4 A kérdező kommentje:
Ja és kipróbáltam azt hogy egy másik tört minecrafttal játszok de ott is ugyanez :(( egyszer volt az bhűhogy leraktam 4 fadeszkát kiléptem beléptem és jó volt de utána leraktam még többet és akkor már megint jeléenteket a baj ://
2012. aug. 21. 14:49
 4/4 A kérdező kommentje:
meg még esetleg ha fontos: sokszor teszteltemm hogy működik e és ha mondjuk volt 7 deszkám és leraktam hármat ki beléptem akkor a lerakott 3 deszka eltűnt de nem kaptam vissza :o
2012. aug. 21. 15:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!