Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A sims 3 házikedvencekben...

A sims 3 házikedvencekben hogy lehet szarvast/mosómedvét befogadni?

Figyelt kérdés
Láttam szarvast, de simogatni sem hagyja magát,be lehet egyáltalán ofgadni?

2012. aug. 22. 12:52
 1/9 Lunala ***** válasza:
Sajnos nem lehet :/ A vadonból csak madarakat, kisebb rágcsálókat, meg hüllőket lehet :)
2012. aug. 22. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 gumilabda ***** válasza:
Lehet! Elősször legjobb barátokká kell válnotok! Utána kattins az adott állatra. Pl.: Szarvas, mosómedve, vadló, vagy egyszarvú. Utána, megjelenik hogy meghívás a családba! Ha nem engedi PRÓBÁLKOZZ újra és újra!
2012. aug. 26. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

#2 válaszoló:

Az a baj h a szarvas elfut ha meg akarom simogatni, mosómedvét mondjuk még nem láttam.

2012. aug. 26. 18:19
 4/9 gumilabda ***** válasza:
Ó, csak körül kell nézni! Egyébként a mosómedvéket elősször jobb ha csak figyeled mert ha simogatni akarod akkor sajnos megharap! ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚ! És kapsz egy hangulatjelzőt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2012. szept. 29. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
merre fele találom a mosómedvéket?
2012. szept. 30. 18:07
 6/9 anonim válasza:
A mosómedvék oda szoktak menni a házhoz és kiborítják a kukát. Először válaszd a "megfigyelés" opciót, aztán a mosómedve megengedi hogy megsimogasd, aztán elrohan, de később visszajön :) akkor próbáld újra és újra! Szarvast hol lehet látni? Én még sajnos nem találkoztam vele.
2013. márc. 15. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Ritkán lehet látni őket, főként alkonyatkor és éjjel sok helyen szökdécselnek de velük is gyakran van az mint a vadlovaknál, hogy víz környékén szökdécselnek :)

Sok sikert a kereséshez. De az is fél tőled :/

2013. márc. 25. 21:32
 8/9 anonim ***** válasza:
Egyébként sztem kóddal is lehet.
2013. ápr. 6. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
8-as, már próbáltam, nem jött be
2013. ápr. 18. 19:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!