Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szerintetek is kéne Forsaken...

Szerintetek is kéne Forsaken Worldban egy új klán?

Figyelt kérdés
Csak egy szerveren tudok klánokat(Illyfue),de sajnos csak kettő van.Úgytudom mindkettőben elég kevés a hely(hirdetni se nagyon szoktak).Szerintetek is kéne már új klán?Nekem mindegy melyik szerveren lenne(na jó ha lehetne,akkor pve vagy pedig pve+pvp szerveren),lehetne szintén az Illyfuen,lehetne francián vagy németen(a küldik és minden más szöveg ugyis angolul van csak ajátékosok beszélnek más nyelven),de tényleg kéne már új szerintem,de pénzt meg nemtudok rá szerezni,hogy alapítsak,miután nem tudok angolul,így csoportba nemtudok elmenni eventekre és egyéb pénzszerző helyekre

2012. aug. 22. 13:33
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem ártana...én már rég alapítottam volna csak ugyanaz a problémám,mint neked mellesleg előre kéne jelentkezőket szerezni ha meglenne a pénzünk rá(mert el is kell tartani a klánt ha jól tudom bár azt hiszem ha klán küldiket csinálunk,akkor menni fog a klán eltartása).Kár,hogy nincs valami magyar főoldala ennek a játéknak,mert ott biztos több forsakenes olvasná ezt itt pedig szerintem csak nagyon kevés olvassa.Nekem is mindegy lenne melyik szerveren van csak legyen
2012. aug. 22. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

1 nagyobb MMO-s társulatot se várjatok ilyen régi játékokra ..

Főleg most , hiszen nyakunkon a GW2 és az új WoW kieg is , ráadásul nemrég jelentmeg a TERA Online és ugyan nem mmo de a Diablo 3 is .

2012. aug. 22. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!