Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Holnap lessz a fiam-nak a...

Holnap lessz a fiam-nak a szűletésnapja és nagyon szereti a Beyblade-t ezért azt szeretnék venni neki. Rá is kerestem neki a 2 legerősebbre és ezek jöttek ki Twisted Tempo és ERARTH EAGLE. Mejiket érdemesebb megveni? És mejik az erősebb?

Figyelt kérdés

#szórakozás #hobbi #BeyBlade #Mejik a jobb Beyblade?
2012. aug. 22. 13:55
 1/9 A kérdező kommentje:
Nagyon Fontoss lenne.
2012. aug. 22. 13:57
 2/9 anonim ***** válasza:

Zolika, Zolika hát őszintén köszönöm a vidám perceket ROFLOL. Engedd meg, hogy beidézzem az előző kérdésed (írni még mindig nem tudsz):

" Szerintetek mejiket vegyem meg a boltba Ehart Eagle 145 WD BB47A vagy Twisted Tempo 145WD BB104? Nagyon fontoss lenne mert a haveromnak van egy erős beyblade és azt szeretném legyőzni." És még te kölyközöl engem le, hát beszarok :DD.

2012. aug. 22. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Hát sajna úgy látom nem értesz a szép szóból mert agykárósult vagy de azért tisztelem a kítartásod.De atól ez még nem vonja meg ez azt a kérsemet ,hogy Takarodj inét!

Úgy ,hogy Takarodj.Vagy szólók a rendszergazdának.

2012. aug. 22. 14:57
 4/9 anonim ***** válasza:
xDDDD
2012. aug. 22. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Már kérdeztem: u mad bro?! LOL.

Miért én nem szólhatnék egy adminnak (rendszergazda... Úristen), mert 2 ugyanolyan kérdést írtál ki, csak az egyikben szánalmas módon felnőttnek tetteted magad... Erre válaszoljál és ne " kiabálj". Tanulj meg értelmesen viselkedni, még az interneten is, mert körberöhög mindenki...

2012. aug. 22. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Bizkitnek igaza van :D Írni se tudsz.
2012. aug. 22. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ha jól tudsz bánni a védekezőkkel (és inkább egy lassabb jó csatát vársz), akkor Twisted Tempo 145WD.

Ha egyensúlyut akarsz (aminek kevesebb a gyenge pontja, mint a többi fajtának), akkor jöhet Eagle.


Személy szerint én jobban bánok a védekezökkel és Tempo-t választanám. Egyébként nekem egy nagyon, nagyon erös és aranyos Rock Leone 145WB-m van *.* Már majdnem két éve.

14/L

2012. aug. 23. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Earth eagle a világ legjobb baye, őt kéne választanod
2012. nov. 27. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 MustanGirl válasza:

xDD egy az h nem Earth Eagle a legerősebb xD

Hanem Galaxy Pegasus,Meteo L-Drago,Rock Lion<---ők a legerősebbek meg Twisted Tempo Earth Eagle nem olyan erős mint pl L-Drago...

2013. ápr. 28. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!