Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi a baj a Javával/Minecrafttal?

Mi a baj a Javával/Minecrafttal?

Figyelt kérdés

Amiokr el akarom indítani a Minecraftot akkor valami "Java Virtual Machine Launcher" ezt a hibaüzenetet adja ki:

Error: Could not create the Java Virtual Machine.

Error:A fatal exception has occurred.Program will exit.



2012. aug. 22. 17:57
 1/8 anonim ***** válasza:
Próbáld meg újratenni a javát.
2012. aug. 22. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Már próbáltam ugyanaz.
2012. aug. 22. 18:16
 3/8 anonim ***** válasza:
nekem is ez a hiba, de nekem utána bejön.
2012. aug. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Indítsd el 10-20x és beindul! Kiírja a sok hibaüzenetet tudom, de beindul!!! Nekem is ez van.
2012. aug. 22. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Elindítottam 50szer gyorsan lassan semmi.Amugy az baj ha a Minecrafttot is újraraktam?
2012. aug. 23. 07:14
 6/8 A kérdező kommentje:
Számít a gép mert nekem 32bites van WindowsXp.
2012. aug. 23. 07:17
 7/8 A kérdező kommentje:
Már megoldódott valami volt a Javával újra kellett rakni, valami volt a Minecrafttal(a Java miattt) azt is újra kellett rakni.Nektek pedig a válaszokat köszönöm.
2012. aug. 24. 07:11
 8/8 TinkerLali válasza:
Nem értem. Neked hogy működik ? Én már probtam mindent. a minét raktam ujra a javát a vidi kártyám frissitettem (ami nem jött be és vissza kellet állitanom...sajna...) nincs valami tanácsod h mit tegyek ? elöre is kösz.
2013. szept. 6. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!